شورای شهرصفحه اصلی

محسن هاشمی: برای رد صلاحیت ۱۰ نفر از اعضای شورای شهر وارد مذاکره شده‌ایم

رئیس شورای شهر تهران گفت: ۱۰ نفر از ۱۲ نفر کاندیدای انتخابات شورای شهر ششم رد صلاحیت شده‌اند که با سازمان‌های مربوطه وارد مذاکره شده ایم تا دلایل رد صلاحیت را جویا شویم.

به گزارش شوراآنلاین، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در  حاشیه امروز صحن شورا در جمع خبرنگاران درباره رد صلاحیت برخی از کاندیداهای شورای شهر در پایتخت گفت:‌ از اعضای شورای فعلی به طور کلی ۱۲ نفر برای انتخابات شورای شهر در دوره ششم ثبت‌نام کردند که فقط دو نفر تأیید صلاحیت شدند.

رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد:  ما با سازمان‌های مربوطه وارد رایزنی شده‌ایم تا دلایل رد صلاحیت را جویا شویم.

وی بیان داشت: درخواست بررسی مجدد داده‌ایم و امیدواریم تعدادی از اعضا در بررسی مجدد تأیید صلاحیت شوند و بتوانیم رقابت جدی در انتخابات شورای شهر را شاهد باشیم.

هاشمی در مورد مصوبه تحقیق و تفحص قرارداد شهرداری با یکی از بخش‌های سپاه گفت: شهرداری از این تشکیلات طلبکار بود که هنوز هم این طلب وصول نشده است از شهرداری تقاضای پیگیری این طلب را شده‌ بودیم و اعلام کردیم که اگر طلب وصول نشود موضوع را از طریق شکایت پیگیری می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از آنجایی که شهرداری از اعداد و ارقام مطمئن نبود تحقیق و تفحص انجام گرفت تا نتایج به شهرداری فرستاده شود.

رئیس شورای شهر تهران گفت: حدود ۴ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان بدهی به شهرداری تهران وجود دارد که باید در اسرع وقت پرداخت شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن