شورای شهرصفحه اصلی

درخواست محسن هاشمی از قالیباف درباره رد صلاحیت شدگان شورای شهر

رئیس شورای شهر تهران گفت:از محمدباقر قالیباف رئیس مجلس درخواست و انتظار دارم اعتراض های رد صلاحیت شدگان کاندیدای شورای شهر را پیگیری کند.

به گزارش شوراآنلاین، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر درباره موضوع واکسن‌خواری در شهرداری پایتخت اظهار داشت: در روزهای گذشته مسأله واکسن‌خواری در مدیریت شهری ایجاد شد که خوشبختانه با دستور شهردار پایتخت برخورد لازم با خاطیان انجام گرفت.

وی با اشاره به اینکه انتشار اطلاعات دریافت‌کنندگان واکسن کرونا در سامانه شفاف نیاز به سرعت عمل بیشتری دارد، گفت: این موضوع می‌تواند نمونه خوبی برای دولت باشد تا اطلاعات وا کسیناسیون در اختیار همه قرار گیرد.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه به موضوع رد صلاحیت کاندیداهای شورای شهر اشاره کرد و گفت:‌در پایتخت و برخی شهرهای دیگر شاهد رد صلاحیت کاندیداهایی بودیم که توسط هیأت اجرایی تأیید شده بودند و ما فرض را بر این می‌گذاریم که در این زمینه نظارت استصوابی نداریم و نظارت برعهده نماینگان مجلس است.

هاشمی خاطرنشان کرد: از محمدباقر قالیباف رئیس مجلس درخواست و انتظار دارم با پیگیری موضوع نسبت به اعتراضات کاندیداها توجه لازم و ویژه را داشته باشد تا حق الناس و حق عمومی جامعه با تکثر سلایق تضعیف نشود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن