سیاسیصفحه اصلی

واکنش چمران به لیست های منتشر شده منتسب به اصولگرایان برای انتخابات شورای شهر تهران

رئیس سابق شورای شهر تهران درباره رویکرد اصولگرایان برای اداره پایتخت در شورای شهر ششم گفت: همیشه باید با زمان جلو رفت و نمی‌توان همان برنامه‌هایی که قبلا اجرا شده را تکرار کرد. شهر و مردم شهر جلو رفتند و باید با آنها پیش رفت.

به گزارش شوراآنلاین، مهدی چمران رئیس سابق شورای شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره آخرین اقدامات در جبهه اصولگرایان برای حضور در انتخابات شورای شهر تهران گفت: سایتی را به عنوان مجمع تهران تشکیل دادیم تا کسانی که با شورای ائتلاف هماهنگ هستند در آن سایت نام‌نویسی می‌کنند و برای انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر تهران از آن‌ها کمک خواهیم گرفت.

رئیس سابق شورای شهر تهران اضافه کرد: تا اینجا تنها نام‌نویسی انجام شده و هیچ کار دیگری صورت نگرفته است.

او در واکنش به اینکه اسامی برخی افراد و لیست‌هایی که از سوی اصولگرایان برای انتخابات معرفی شده است، اظهار کرد: لیست را از این مجمع تهیه می‌کنیم و این لیست‌هایی که معرفی می‌شود نمی‌دانم از کجاست، اما ما لیست را به طور کلی از همین مجمع و از طریق نظرسنجی عملیاتی، تعیین خواهیم کرد.

رئیس سابق شورای شهر تهران در پاسخ به این سوال که چه رویکردی برای حضور در شورای شهر ششم در پیش گرفته اید، آیا سیاست‌های دوره قبلی شورای شهر که در آن حضور داشتید را ادامه خواهید داد و یا با توجه به اقدامات چهارساله گذشته و شعارهایی از جمله شورای شهر شیشه‌ای و شفافیت مسیر را ادامه می‌دهید؟ اظهار داشت: باید تعدادی از افراد در لیست مشخص شوند تا شعار و گفتمان خود را مطرح کنیم، البته کلیات مشخص است و برنامه‌هایی تهیه شده است اما باید به یک جمع‌بندی رسید تا اهداف و شعارها را اعلام کرد.

چمران افزود: در مورد شورای شهر هیچ قضاوتی نمی‌کنم و مردم باید نظر دهند که شیشه‌ای و شفاف بوده است یا خیر و چه کار و تبلیغاتی انجام شده است و باید نتیجه کارها را ببینیم و آنچه مردم می‌بینند مهم است.

رئیس سابق شورای شهر تهران ادامه داد: برنامه‌ای ارائه می‌دهیم که در آن شورا و شهرداری چه اقداماتی را باید دنبال کند.

وی در پاسخ به این سوالی که شنیده‌ها حاکی از آن است که آقای طلایی لیست جداگانه‌ای ارائه خواهد داد، گفت: الان می‌شنوم که ما می‌خواهیم یک لیست بدهیم و آقای طلایی لیست دیگری. البته خیلی‌ها هستند که می‌خواهند لیست بدهند، ممکن است شورای وحدت، پایداری و گروه‌های دیگر هر یک لیست بدهند، اما در مورد آقای طلایی نمی‌دانم و چیزی نگفتند و از اینکه بخواهد لیست جدایی بدهند اطلاع ندارم، برداشت ما این بوده است که در یک دسته‌بندی هستیم.

منبع:ایلنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن