اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

ابلاغ بخشنامه نحوه حضور کارکنان شهرداری تهران در نیمه نخست اردیبهشت ماه ۱۴۰۰

بخشنامه نحوه حضور کارکنان شهرداری تهران در نیمه نخست اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ ابلاغ شد

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت برنامه ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امورشورا شهرداری تهران، بخشنامه کار از راه دور با هدف قطع زنجیره بیماری کرونا در نیمه نخست اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ بدین شرح ابلاغ گردید:

بسمه تعالی
پیرو بخشنامه شماره ۲۳۱۶۰ مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۷و در راستای مصوبات اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا مبتنی بر اعمال محدودیت های پویا، رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی، ایمنی و لحاظ محدودیت های هوشمندانه و متناسب برای مقابله با موج چهارم شیوع ویروس کووید – ۱۹ و همچنین در جهت جاری سازی بخشنامه به شماره ۱۷۲۴۳ مورخ ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ استانداری تهران و با توجه به موافقت شهردار محترم تهران مبنی بر ضرورت قطع زنجیره سرایت بیماری در کوتاه مدت، مراتب به شرح ذیل از روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱لغایت تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۵توسط واحد های تابعه لازم الاجرا خواهد بود.

۱. واحد های اجرایی و نظارتی خدمات شهری، حمل و نقل عمومی، خدمات درمانی و سلامت، شهرسازی، درآمد، نگهبانی، خدمات رسان و نیروهای شیفتی معاونت های شهرداری تهران با هماهنگی بالاترین مقام مسئول هر واحد سازمانی به نحوی برنامه ریزی نمایند که با لحاظ حضور حداکثر ۵۰ درصد کارکنان واحد های فوق الذکر از بروز هر گونه وقفه در انجام وظایف و ایجاد اختلال در ارائه خدمات به شهروندان محترم پیشگیری به عمل آید.

۲. در سایر واحدهای شهرداری تهران، ارائه خدمات با لحاظ حضور حداکثر ۱/۳ (یک سوم) کارکنان انجام خواهد شد.

۳.برگزاری جلسات اداری، سمینارها، همایش ها و موارد مشابه از طریق ویدئو کنفرانس و با استفاده از ابزارهای ارتباطی مورد تایید شهرداری تهران توصیه می گردد. در موارد ضرورت برگزاری جلسات حضوری، مراتب با رعایت پروتکل ها و الزامات ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از جمله شرایط محل جلسه و فضای مورد نیاز، حداکثر تا سقف ۱۵ نفر مطابق با وضعیت قرمز طرح جامع اعمال محدودیت های پویا در مقابل با کرونا در دستور کار قرار گیرد.

۴.تخطی از رعایت دقیق مراتب به شرح فوق و ارایه گزارش و مستندات دال بر عدم رعایت بخشنامه ها، قابلیت پیگیری به عنوان تخلف اداری در مبادی نظارتی ذیربط را خواهد داشت. در صورت مشاهده تخلف، مراتب از طریق شماره ۱۸۸۸ به سازمان بازرسی منعکس گردد.

خاطر نشان می گردد؛ با توجه به تاکید تام و تمام شهردار محترم تهران در خصوص رعایت ظرفیت های اعلامی حضور کارکنان، نظارت بر اجرای کامل این بخشنامه بر عهده بالاترین مقام مسئول واحد سازمانی خواهد بود و واحدهای نظارتی شهرداری تهران بر حسن انجام آن تدقیق لازم و حداکثری را مبذول خواهند داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن