مدیریت شهری

واکسیناسیون ۲۳۰ پاکبان منطقه ۱۳ در برابر کرونا

به منظور مقابله با ویروس کرونا ، صبح امروز ، ۲۸ فروردین ، مرحله اول واکسیناسیون۲۳۰ پاکبان منطقه ۱۳ با نظارت مجتبی شکری، شهردار منطقه، و جمعی از معاونین و مدیران اجرا شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مجتبی شکری، شهردار منطقه در حاشیه اجرای واکسیناسیون پاکبانان این منطقه گفت : با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و مواجهه آنها با زباله ها و پسماند های عفونی و به منظور پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری کوئید ۱۹ ، مرحله اول واکسیناسیون ۲۳۰ پاکبان منطقه در پایگاه ویژه مدیریت بحران اجرایی شد.

او افزود: شهرداری منطقه ۱۳ با مشارکت مرکز بهداشت شرق تهران ، واکسیناسیون ۲۳۰ پاکبان را در دو مرحله آغاز کرده تا این گروه پر خطر ، در کنار رعایت اصول بهداشتی از ویروس کرونا در امان بمانند.

شهردار منطقه ۱۳ ادامه داد : تزریق دوز دوم واکسن این پاکبانان طی ۲۸ روز آینده و در اواخر اردیبهشت ماه انجام می شود.

شکری اضافه کرد : برای پاکبان ها از واکسن های وارداتی چینی که توسط وزارت بهداشت تائید شده ، استفاده شده است .

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند یادآور شد : اقشار مختلفی در کار مبارزه با شیوع ویروس کرونا هستند ، اما پاکبانان مظلوم ترین این اقشار به شمار می روند که در شرایط حاد کنونی نیز از تلاش برای پاکیزه نگهداشتن شهر دریغ ندارند ، از این رو توجه به سلامت این عزیزان در کنار سایر اقشار امری ضروری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا