مدیریت شهری

واکسیناسیون ۲۳۰ پاکبان منطقه ۱۳ در برابر کرونا

به منظور مقابله با ویروس کرونا ، صبح امروز ، ۲۸ فروردین ، مرحله اول واکسیناسیون۲۳۰ پاکبان منطقه ۱۳ با نظارت مجتبی شکری، شهردار منطقه، و جمعی از معاونین و مدیران اجرا شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مجتبی شکری، شهردار منطقه در حاشیه اجرای واکسیناسیون پاکبانان این منطقه گفت : با توجه به ماهیت شغلی پاکبانان و مواجهه آنها با زباله ها و پسماند های عفونی و به منظور پیشگیری از ابتلای این قشر زحمتکش به بیماری کوئید ۱۹ ، مرحله اول واکسیناسیون ۲۳۰ پاکبان منطقه در پایگاه ویژه مدیریت بحران اجرایی شد.

او افزود: شهرداری منطقه ۱۳ با مشارکت مرکز بهداشت شرق تهران ، واکسیناسیون ۲۳۰ پاکبان را در دو مرحله آغاز کرده تا این گروه پر خطر ، در کنار رعایت اصول بهداشتی از ویروس کرونا در امان بمانند.

شهردار منطقه ۱۳ ادامه داد : تزریق دوز دوم واکسن این پاکبانان طی ۲۸ روز آینده و در اواخر اردیبهشت ماه انجام می شود.

شکری اضافه کرد : برای پاکبان ها از واکسن های وارداتی چینی که توسط وزارت بهداشت تائید شده ، استفاده شده است .

شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه پاکبانان در خط مقدم مبارزه با کرونا هستند یادآور شد : اقشار مختلفی در کار مبارزه با شیوع ویروس کرونا هستند ، اما پاکبانان مظلوم ترین این اقشار به شمار می روند که در شرایط حاد کنونی نیز از تلاش برای پاکیزه نگهداشتن شهر دریغ ندارند ، از این رو توجه به سلامت این عزیزان در کنار سایر اقشار امری ضروری است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن