شورای شهرصفحه اصلی

سایه سنگین سیاست بر استعفای اعضای شورا؛ لطفا آرزوی شهروندان را برآورده کنید!

به گزارش شوراآنلاین، استعفای خلیل آبادی از شورای شهر تهران اولین خواسته برای جدایی از جمع شورای پنجم نیست و پیش از این نیز از سوی برخی عضای ۲۱ نفره بهشت از جمله بهاره آروین، حجت نظری و ناهید خداکرمی رسما اعلام شده بود.

وجه مشترک تمامی استعفاهای اعضای شورای شهر تهران‌ این بوده که با نگاه کاملا سیاسی مورد بررسی قرار گرفته اند و حفظ لیست ۲۱ نفره اصلاح طلبان به هر قیمت، در اولویت قرار گرفته است که بارها و صراحتا از سوی اعضای شورا اعلام شده است.

سیاسی کاری اعضای شورا در مواجهه با استعفاها باعث شده تا برچسب “صوری” و “فرمالیته” بودن به تصمیمات شخصی اعضای مستعفی الصاق شود!

پنهان کاری و به تعویق انداختن رسیدگی به استعفاهای صورت گرفته و نگاه صرف سیاسی به درخواست رسمی اعضاء برای قطع همکاری، جدا از بحث تخلف و مغایرت قانونی با رسالت اعضای شورا، نگاه بدبینانه ای را در اذهان عمومی و شهروندانی بوجود آورده که با هزار امید و آرزو اسامی ۲۱ نفره بهشت نشینان را به صندوق رای انداخته بودند.

انتظار می رود در آخرین ماه ها از عمر باقیمانده شورای پنجم و در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ شوراها، اعضای شورای شهر تهران یکبار هم که شده عینک ذره بینی سیاسی شان را از چشم بردارند و استعفای خلیل آبادی را در ترازوی انصاف و عدالت بسنجند‌ تا بلکه نگاه مردمی به شورای پنجم در ماه های پایانی دوره چهارساله کمی تغییر کند و حداقل آرزوی شهروندان برای رخت بستن سیاست از اداره پایتخت برآورده شود!

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن