مدیریت شهری

معاون شهردار منطقه ۴ خبر داد: آراستگی و نماسازی مساجد و مدارس شمال شرق تهران در بهار ۱۴۰۰

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ از آراستگی و زیباسازی بیش از ۱۲۰ مسجد و مدرسه در طرح استقبال از بهار ۱۴۰۰ و در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر گفت: در بهار ۱۴۰۰ و با نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان مانند سال های گذشته باهدف مهیا ساختن مسجد برای حضور مردم و شهروندان شمال شرق تهران در این اماکن مذهبی و معنوی رسیدگی و نماسازی به بیش از ۱۲۰ مسجد منطقه در حال اجراست.

او اضافه کرد: در این عملیات به علت شیوع ویروس کرونا علاوه بر آراسته کردن و نظافت مساجد به ضدعفونی این مکان های مذهبی نیز رسیدگی شد.
فرخی در ادامه گفت: در ادامه این عملیات از آنجا که مدارس شهر تعطیل بوده از این فرصت استفاده شد و رسیدگی به مدارس نیز در سال جدید در حال انجام است.

معاون خدمات شهری منطقه ۴ گفت:” در این راستا نماسازی ، سیمانکاری و رنگ آمیزی مدرسه دولتی امام جواد(ع) در محلات آسیب پذیر منطقه یکی از اقدامات انجام گرفته در این زمینه است.

فرخی افزود: شستشوی نما و معبر و تمامی در و پنجره های مساجد از جمله مسجد الزهرا (ع) و نیز رسیدگی ویژه به سازه پرتابل مساجد از اقدامات انجام گرفته در این عملیات است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا