اجتماعی و فرهنگی

آغاز جشنواره نوروزی فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند

فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز ۱۴۰۰ جشنواره فروش نوروزی خود را آغاز کرد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت شهروند، وحید کریمی مدیرعامل شرکت شهروند گفت: از روز چهارشنبه ۲۰ اسفند ماه، شهروند فروش ویژه و تخفیف‌های خود به مناسبت عید نوروز را آغاز کرده است.

وحید کریمی با اشاره به تخفیفات همیشگی در فروشگاه های شهروند گفت: تخفیفات آخر سال شهروند در جهت رفاه حال مشتریان و با تخفیفات ۱۵ الی ۵۰ درصدی بر روی کلیه محصولات برگزار می شود.

کریمی جشنواره نورزوی امسال شهروند را جشنواره‌ای خاص عنوان کرد و ادامه داد: مجموعه شهروند در نظر دارد در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود در جشنواره امسال از اقشار آسیب دیده حمایت کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بر همین اساس شرکت شهروند در نظر دارد با همکاری سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران و در راستای حمایت از کودکان کار در پویشی تحت عنوان ۱+۱ بخشی از سود حاصل از فروش جشنواره نوروزی خود را صرف کمک به بهبود وضعیت معیشت کودکان کار کند.

مدیرعامل شرکت شهروند درباره مدت زمان جشنواره توضیح داد: جشنواره نوروزی شهروند از تاریخ ۲۰ اسفند ماه سال جاری آغاز و تا ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت.

وحید کریمی در خصوص جشنواره نوروزی شهروند یادآور شد: فروش فوق‌العاده نوروزی هرساله یکی از بزرگترین جشنواره‌هایی است که در شعب شهروند برپا می‌شود و با توجه به اقبال خوب مشتریان در همراهی با این رویداد، امیدواریم مبلغ قابل توجهی برای کودکان کار جمع آوری شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن