مدیریت شهری

همزمان با عبور میزان آسفالت پخش شده از مرز ۱۱۰ هزار تن؛ جشن خدمت با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در منطقه ۱۸ برگزار شد

در مراسمی با حضور مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، اجرای بیش از ۱۱۰ هزار تن آسفالت در معابر منطقه ۱۸ گرامی داشته شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، طی ۳ سال اخیر و علی رغم مشکلاتی که افزایش بهای قیر و سایر نهاده های تولید آسفالت برای اجرای پروژه های روسازی معابر ایجاد کرده است، روکش آسفالت بخش قابل توجهی از معابر و شریان های ارتباطی جنوب غرب پایتخت با استفاده از بیش از ۱۱۰ هزار تن آسفالت مرمت و نوسازی شده است. از این رو طی مراسمی که با حضور مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مدیران ارشد معاونت و مهندس سیدمحمد فیاض شهردار منطقه ۱۸ در بوستان ۱۵ خرداد برگزار شد، کسب این رکورد موفقیت آمیز اجرایی گرامی داشته شد.

معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران که طی سال های اخیر آسفالت موردنیاز معابر پایتخت را از طریق کارخانجات سازمان مهندسی و عمران شهر تهران تهیه و توزیع کرده است، براساس میزان آسیب های وارده و نیازهای احصا شده در جنوب غرب پایتخت این میزان آسفالت را در اختیار شهرداری منطقه ۱۸ گذاشته است.

گفتنی است مساحت کل معابر منطقه ۱۸ در جنوب غرب تهران به ۵ میلیون و ۳۲۹ هزار و ۹۹۷ مترمربع می رسد و طی بازه زمانی یادشده بیش از ۷۷۹ هزار و ۲۳۱ مترمربع(معادل ۰۲/۱۴ درصد کل معابر منطقه) با استفاده از ۱۱۲ هزار و ۲۷۶ تن آسفالت تحت اجرای پروژه های مرمت و بهسازی قرار گرفته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن