مدیریت شهری

معاون شهردار منطقه ۴ خبر داد: بهسازی و احداث مسیر پیاده رو در ۴۷ معبرمنطقه ۴

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۴ تهران از اجرای حدود ۲۲ کیلومتر عملیات پیاده روسازی و احداث مسیر ویژه دوچرخه در نواحی۹ گانه خبر داد و گفت: پیاده روهای حدود ۴۷ معبر منطقه ۴ برای تردد عابران مناسب سازی شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ تهران ، ” مهدی پورشاسب” با اعلام این خبر و با بیان اینکه متراژ تقریبی کل عملیات پیاده روسازی بیش از حدود ۴۵کیلومتر است گفت: به منظور افزایش ایمنی تردد عابران پیاده به ویژه افراد کم توان و سالمندان عملیات بهسازی و مناسب سازی پیاده روها با الویت معابر پر تردد و محدوده ایستگاه های اتوبوس و پایانه ها در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: فاز نخست این فعالیت در محلات مهران، نارمک، تهرانپارس غربی، حکیمیه، جوادیه و قاسم آباد ده نارمک در تابستان سالجاری اجرایی شد و سایر محلات در الویت های بعدی قرار دارند.

معاون فنی و عمرانی منطقه ۴ خاطر نشان کرد: در حال حاضر بیش از حدود ۲۲ کیلومتر از مسیر تردد عابران، مرمت شده و برخی معابر فاقد پیاده روی مناسب در دستور احداث قرار گرفت و پیش بینی می شود تا بهار سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

او نقش پیاده رو ها را در طراحی های شهری را مهم و قابل اهمیت خواند و اظهار داشت : استاندارد سازی پیاده روها مطابق با اصول حفاظت و ایمنی برای کلیه اقشار مهمترین رویکرد منطقه ۴ در پیاده روهای بزرگراه شهید سلیمانی و بلوار شهید عباسپور ، خیابان های فرجام و کوهستان ، خواجه عبدالله و شهید گرمابدری( احسان) اجرا و به بهره برداری رسیده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن