اجتماعی و فرهنگی

اعمال دقت، عدالت و رعایت اخلاق حرفه ای در راستای صیانت از مجموعه شهرداری تهران

سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران در جلسه با اعضاء جدید هیات های تجدید نظر و هیات های بدوی رسیدگی به تخلفات اداری شهرداری تهران، بر ضرورت لحاظ کردن عدالت و دقت در بررسی تخلفات احتمالی تاکید کرد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، حامد مظاهریان در این جلسه ضمن یادآوری مسئولیت محوله از سوی شهردار تهران، که حاکی از اعتماد ایشان به اعضاء جدید الورود است، تاکید کرد: از این لحظه به بعد شما نقش معتمدان سازمان و وجدان بیدار مجموعه شهرداری تهران در رسیدگی به مسائل و پرونده های تخلفات احتمالی خواهید بود که رسیدگی به این پرونده ها، نیازمند عدالت، شجاعت، دقت و رعایت اخلاق حرفه ای می باشد.

مظاهریان قالب فعالیت هیات های رسیدگی به تخلفات اداری را از نوع انضباطی دانست و افزود: فلسفه شکل گیری هیأت های رسیدگی این است که هیات ها به عنوان نماینده افراد داخل سازمان، موارد تخلف درون خانواده کاری خود را مورد بررسی قرار داده و زمینه را برای کاهش تخلفات فراهم می کند.

وی تاکید کرد: ماهیت اصلی هیأت های رسیدگی به تخلفات رساندن این پیام است که سازمان و جمعی از کارکنان راساً بر روند سلامت فعالیت ها نظارت دارند و پاسدار حقوق شهروندان می باشند. لذا بنا نیست هیات ها در جایگاه نهادهای قضایی قرار گیرند، بلکه ضمن رعایت عدالت در بررسی ها، احقاق حقوق شهروندان و اخلاق حرفه ای را مدنظر قرار می دهند.

مظاهریان خطاب به اعضاء جدید هیات های تجدید نظر و هیات های بدوی رسیدگی به تخلفات اداری شهرداری تهران تصریح کرد: باید انصاف و عدالت را سرلوحه رسیدگی به پرونده ها قرار دهیم و با رعایت اخلاق حرفه ای و بر اساس آیین نامه با تخلفات احتمالی رفتار کنیم، نه تندروی و کندروی.

همچنین محمد داودی مدیرکل نظارت برهیات های رسیدگی، ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات در دست انجام و چالش های موجود، خواستار رفع مسائل برای موانع خدمتی این هیأت ها شد. در پایان این جلسه نیز احکام صادره از سوی شهردار محترم تهران، توسط حامد مظاهریان به اعضاء جدید بشرح ذیل ارائه شد:
فریدون حیدری عضو علی البدل هیات بدوی شماره ۲ رسیدگی به تخلفات اداری
سمیه حاجوی عضو اصلی هیات بدوی شماره ۲ رسیدگی به تخلفات اداری
علیرضا شکرائی عضو اصلی هیات تجدید نظر رسیدگی به تخلفات اداری
حمیدرضا کرداری عضو علی البدل هیات بدوی شماره ۳ رسیدگی به تخلفات اداری
داور نظری اردبیلی عضو علی البدل هیات بدوی شماره ۵ رسیدگی به تخلفات اداری
شهاب الـدین صابونچی عضو اصلی هیات بدوی شماره ۲ رسیدگی به تخلفات اداری
مسعود کیارش راد عضو علی البدل هیات بدوی شماره ۱ رسیدگی به تخلفات اداری
داود عباسی عضو اصلی هیات بدوی شماره ۵ رسیدگی به تخلفات اداری

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن