مدیریت شهری

بازدید محله به محله شهردار منطقه ۸ به همراه شورایاران انجام می‌شود

بازدید میدانی شهردار منطقه ۸ و رسیدگی به مشکلات و نیازهای محلات در محله لشگر انجام شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۸، مسعود رنجبریان شهردار منطقه ضمن بازدید از محله لشگر، بر توجه به محلات با رویکرد خدمات رسانی به شهروندان و اجرای پروژه های توسعه محله ای در راستای افزایش کیفیت زندگی شهروندان و ایجاد آرامش پایدار تاکید کرد.

رنجبریان با اشاره به اینکه اقدامات شورایاری و شهرداری در جهت توسعه محله‌ها و پویایی شهر است، ادامه داد: با کم کردن فاصله‌ها با مردم و همراهی شورایاران می توانیم اقدامات شایسته‌ تری را برای شهر و شهروندان انجام دهیم.

در این بازدید، رنجبریان اجرای پروژه های توسعه محله ای را کم هزینه اما اثرگذار ، مردمی و مشارکتی قلمداد کرد و افزود: با یافتن فضاهای مناسب و جلب مشارکت شهروندان، پروژه هایی به خواست مردم، برای مردم و به کمک مردم با عنوان پروژه های توسعه محله ای به جای پروژه هایی با مقیاس بسیار بزرگ در شهر اجرایی می شود که منجر به انتشار و نفوذ توسعه پایدار تا عمق محلات شهرمان خواهد شد.

وی گفت: بازنگری، بازطراحی، احیا و نوسازی در عرصه های عمومی در سایه تعامل و مشارکت شهروندان، در سطحی عملیاتی باعث رفع مسائل و مشکلات از نگاه شهروندان و ارتقای امنیت محله، افزایش سرانه فضای سبز و درنگ گاه ها، رفع آب گرفتگی نهرها، ارتقای کیفیت پیاده روها و … خواهد شد.

مسعود رنجبریان سرپرست شهرداری منطقه۸، به همراه معاونان و شورایارن محله لشگر، از پروژه های توسعه محله ای لشگر، از جمله راه اندازی آبیاری قطره ای خیابان شهید حیدری، جمع آوری نهر و اضافه شدن فضا به پیاده راه خیابان شهید حیدری، تبدیل نهر خیابان فتحی به کانیو جانبی، روکش آسفالت خیابان فتحی، همسطح سازی پل و جوی تقاطع خیابان نوروزی فرد و حیدری، همسطح سازی پیاده روی مسیل باختر و خیابان سجاد بازدید کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن