اجتماعی و فرهنگی

آمادگی «شهروند» برای ارسال کمک‌های بیشتر به «سی‌سخت»

باتوجه به شرایط کرونا و سرمای زمستان، در صورتی که شهرداری تهران قصد ارسال کمک‌های بیشتری را داشته باشد، شرکت شهروند در راستای مسئولیت اجتماعی خود آمادگی همکاری ‌و مشارکت در این زمینه را دارد.

‌به گزارش شوراآنلاین، وحید کریمی مدیرعامل شرکت شهروند درباره نخستین محموله کمک شهرداری تهران به زلزله‌زدگان «سی سخت» که صبح امروز سه‌شنبه -۵ اسفند ۱۳۹۹- به این منطقه ارسال شد، توضیح داد: شرکت شهروند با مشارکت شهرداری تهران ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله اخیر در منطقه «سی‌سخت» استان کهگیلویه و بویر احمد و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود نخستین محموله کمک های انسان دوستانه را ارسال کرد.

او بسته کمکی را شامل مواد غذایی، کنسروجات، آب آشامیدنی، پتو و … عنوان کرد و گفت: با توجه به اینکه در فصل زمستان و تداوم هوای سرد به خصوص در غرب کشور و مناطق زلزله هستیم و از طرفی  هموطنان برای کمک‌رسانی و تامین مایحتاج اساسی نیاز مبرم دارند از این رو شهرداری تهران و به تبع آن شرکت شهروند وظیفه خود می‌داند، با تامین بخشی از این اقلام به نحوی در کاهش آلام مردم آسیب‌دیده در حادثه زلزله سهیم باشد.

وحید کریمی همچنین از آمادگی شهروند برای کمک رسانی بیشتر به مردم زلزله‌زده خبر داد و بیان کرد: باتوجه به شرایط کرونا و سرمای زمستان، در صورتی که شهرداری تهران قصد ارسال کمک‌های بیشتری را داشته باشد، شرکت شهروند در راستای مسئولیت اجتماعی خود آمادگی همکاری ‌و مشارکت در این زمینه را دارد.

به گزارش شهر، صبح امروز نخستین محموله کمک های انسان دوستانه شهرداری تهران شامل ۲۰ تن اقلام غذایی کمک معیشتی برای مردم زلزله زده منطقه «سی سخت» به استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن