مدیریت شهری

‍ با حضور معاونان فنی و عمرانی کلانشهرها و مراکز استان ها برگزار می شود سی امین نشست مجازی کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران

سی امین نشست کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور، روز چهارشنبه ششم اسفندماه سال ۱۳۹۹ ضمن گردهمایی معاونان فنی و عمرانی کلانشهرها از طریق ویدئوکنفرانس برگزار خواهد شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این نشست معاونان فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص تجربیات فنی طرح بهسازی معابر پیاده رو و احداث مسیرهای دوچرخه شهر تهران(به راه)، درباره تدوین شاخص های فنی و عمرانی کلانشهرهای کشور تصمیم گیری خواهند کرد.

تشریح ابعاد فنی و اجرایی پروژه های شاخص عمرانی شهر تهران و نیز بررسی نظام فنی و اجرایی کلانشهرهای کشور از دیگر برنامه های پیش بینی شده در بزرگترین گردهمایی‌ مدیران فنی و عمرانی کشور به شمار می آیند.

گفتنی است معاونان فنی و عمرانی شهرداری های کلانشهرهای کشور، طی سال های متمادی به منظور هم اندیشی و تبادل نظر در حوزه عمران شهری و فراهم ساختن زمینه انتقال تجربیات و درس آموخته های فنی در این گردهمایی شرکت کرده اند. نشست قبلی کمیسیون فنی و عمرانی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور سال گذشته در اصفهان برگزار شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن