اجتماعی و فرهنگی

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خبر داد: پیشرفت قابل ملاحظه در عملیات رفع معارضات تاسیساتی تقاطع میدان جانبازان

مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از جابجایی و رفع بخش قابل توجهی از موانع تاسیساتی عملیات احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید بروجردی با میدان جانبازان خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، مهندس علی پیوسته ضمن اعلام خبر فوق افزود: طی هفته گذشته خطوط لوله آب خام با اقطار ۱۰۰۰ میلیمتری به عنوان یکی از مهمترین معارضات تاسیساتی تکمیل پل اصلی تقاطع میدان جانبازان با همکاری شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران جابجا و از مسیر توسعه پروژه برطرف شد.

وی با بیان آنکه تلاش برای تکمیل پل اصلی تقاطع میدان جانبازان با بزرگراه شهید بروجردی، متعاقب رفع لوله آب آتشنشانی از سرگرفته خواهد شد، عملیات اجرایی پل های دوربرگردان شرق به شرق و غرب به غرب تقاطع را در مرحله اجرای اقدامات تکمیلی توصیف و ابراز امیدواری کرد این تقاطع راهگشای ترافیکی تا پایان سال جاری آماده بهره برداری شود.

گفتنی است تقاطع میدان جانبازان از جمله تقاطع های غیرهمسطح فاز نخست بزرگراه شهید بروجردی به شمار می آید. این مقطع بزرگراهی شامل مسیری ۳۷۰۰ متری حدفاصل بزرگراه آزادگان تا میدان جانبازان است و بهره برداری از آن علاوه بر تسهیل دسترسی های شرقی- غربی در پهنه جنوب غرب پایتخت، امکان حذف تردد خودروهای سنگین از معابر حمل و نقلی منطقه ۱۸ را فراهم خواهد کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن