اجتماعی و فرهنگی

مدیرعامل شرکت شهروند خبر داد؛ از املاک شهروند تعیین تکلیف می شوند

توسعه شعب یکی از الزامات مهمی است که برای ورود به بازار سرمایه باید با جدیت دنبال شود، بر همین اساس فروشگاه علی اکبری واقع در منطقه هفت تهران تا پایان اسفند ماه افتتاح می‌شود و انشاالله آماده سازی و افتتاح سایر شعب نیز در سال آینده با سرعت بیشتری ادامه دار خواهد بود.

به گزارش شوراآنلاین، وحید کریمی مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای شهروند در بازدید از فروشگاه بهرود با بیان اینکه روزهای پایانی سال یکی از مهم‌ترین فرصت‌های فروش برای بنگاه‌های اقتصادی برشمرده می‌شود، ایجاد جذابیت‌های لازم در خرید و بالابردن سطح کیفی خدمات را یکی از اقدامات مهم در این ایام دانست که باید با نگاهی هوشیارانه و حداکثر توان از این فرصت به شکلی درست و مناسب بهره‌برداری کرد تا بتوان سهم فروش خوبی را در ایام پایانی سال و روزهای آتی شاهد بود.

وی گفت: ایجاد بسترهای لازم برای عرضه سوغات شهرها اقدام موثری است که انشاالله در فاصله زمانی اسفند تا فروردین ماه در شعب اصلی شهروند اتفاق خواهد افتاد، امیدوار هستیم این رویداد به عنوان یک سنت فرهنگی و به صورت فصلی برگزار شود تا شهرستان‌ها هم در یک بستر مناسب محصولات، دستاوردها و توانایی‌هایشان را معرفی و عرضه کنند و از طرفی بتوانیم بخشی از نیاز شهروندان ساکن پایتخت را فراهم کنیم.

کریمی افزود: بازار سرمایه جان دوباره و حیات تازه‌ای را به شرکت خواهد بخشید و یک حرکت پایدار برای شرکت ایجاد می‌کند، طرح ورود شهروند به بورس تحول بزرگ و ارزشمندی است که با تاکیدات و حمایت‌های شهردار تهران و معاونت مالی و اقتصاد شهری انجام شد و کلیه فرآیندهای آن از زمان تهیه لایجه و تصویت آن در شورای شهر با تدابیر مدیریت شهری صورت گرفت، امیدوار هستیم در این مسیر و اعتمادی که شهردار تهران به مجموعه داشته بتوانیم توان واقعی شرکت شهروند را در معرض دید قرار دهیم.

مدیرعامل شهروند خاطرنشان کرد: با مساعدت و حمایت‌های شهردار تهران اقدامات مثبتی در خصوص تعیین تکلیف املاک شهروند انجام شد، توافقات اولیه با سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران صورت گرفته و طی هفته جاری ۹ فقره از املاک به صورت رسمی و شفاف به شهروند منتقل خواهد شد و به عنوان یک اتفاق بزرگ در تاریخ شهروند ثبت می‌شود، در خصوص سایر املاک غیر قابل انتقال هم توانستیم با صاحبان آن قراردادهای ۵ ساله‌ای را به صورت مشارکتی منعقد کنیم.

وی گفت: توسعه شعب یکی از الزامات مهمی است که برای ورود به بازار سرمایه باید با جدیت دنبال شود، بر همین اساس فروشگاه علی اکبری واقع در منطقه هفت تهران تا پایان اسفند ماه افتتاح می‌شود.

کریمی ادامه داد: پروژه ستاره شرق واقع در دو راهی قپان با دو هزار متر مربع، پروژه همت واقع در مجتمع تجاری فرانتیوم با سه هزار متر مربع و پروژه ماهان کرج با ۸۰۰ متر مربع از جمله فروشگاه‌هایی هستند که آخرین مراحل تکمیل و آماده سازی را پشت سر گذاشته و در سه ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری می‌رسند، همچنین تعدادی از پروژه‌ها در سایر شهرستان‌ها نیز در حال تکمیل است که امیدوار هستیم تا پایان سال ۱۴۰۰ آماده‌سازی شوند.

وی افزود: شهروند در دوران پوست اندازی و در مسیر شکل گیری یک تحول بزرگ است، قطعا در شرایطی که یک مجموعه دوران تحول و دگرگونی را پشت سر می‌گذارد با چالش‌ها و اتفاقات ریز و درشتی دست و پنجه نرم خواهد کرد و شرکت شهروند هم از این قاعده مستثنی نیست اما این نمی‌تواند منجر به فاصله گرفتن از اهداف و چشم اندازها باشد بلکه زمینه‌ای است برای بهبود فرآیندها تا بتوانیم با توان و اتکا به نفس بیشتری برای پیشبرد اهدافمان حرکت کنیم.

کریمی گفت: فروشگاه‌های شهروند، هم الزامات یک مجموعه دولتی را دارد و هم با قوانین تجاری روبرو است، طبعا در چنین شرایطی مسیر حرکت و روند فعالیت با دست اندازهایی روبرو می‌شود.

وی ادامه داد: آنچه که لازم داریم ریل گذای و تقویت بنیه های زیرساختی است، شهروند به واسطه توانمندی‌هایی که دارد، طی یک دوره یک ساله جز سهام های باارزش و پربازده‌ای خواهد بود که در عرصه فروشگاهی در صدر تابلو  قرا می‌گیرد، چرا که ریشه‌ و قدمتی که شهروند دارد سرمایه ای است که با اتکا به آن می‌تواند در مسیر پیش رو با تحولی بزرگ و شکلی تازه در میان رقبا ظاهر شود.

کریمی در پایان خاطرنشان کرد: شرکت شهروند در مسیر یک تحول بزرگ قرار دارد و تحقق آن جز با همت، اتحاد و ید واحد یکایک کارکنان میسر نخواهد بود امیدوار هستیم اقدامات و مجموعه این تلاش‌ها به عنوان یک منشا خیر برای نسل حاضر و آینده شهروند به یادگار بماند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن