اجتماعی و فرهنگی

حادثه در پروژه عمرانی بزرگراه فتح تهران/ راننده محبوس زیر آوار جان باخت

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به ریزش آوار و تخریب دیوار بتنی در پروژه عمرانی بزرگراه فتح گفت: یک نفر در این حادثه جان خود را از دست داد.

حادثه در پروژه عمرانی بزرگراه فتح تهران/ راننده محبوس زیر آوار جان باخت

به گزارش شوراآنلاین، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره ریزش آوار در یک پروژه عمرانی در بزرگراه فتح تهران اظهار داشت: این حادثه عصر امروز در یک پروژه زیرگذر در دست تعریض در جاده قدیم کرج، بزرگراه فتح، ابتدای شهرک دانش، خیابان تولایی به وقوع پیوسته است.

 وی با اشاره به اینکه این حادثه مربوط به حوزه استحفاظی شهر قدس بوده است، افزود: پس از اطلاع نیروهای آتش نشانی از طریق سامانه ۱۲۵ نیروهای ۳ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند که مشخص شد یک دستگاه لودر در این محل مشغول فعالیت بوده که بخشی از دیوار بتنی پروژه تخریب شده است.

 سخنگوی سازمان آتش آتش نشانی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: لودر و راننده آن در زیر آوار محبوس شدند که نیروهای آتش‌نشانی با ایمن سازی محل اقدام به خارج کردن فرد حادثه دیده از زیر آوار کردند.

 ملکی خاطرنشان کرد: این عملیات ۷ ساعت به طول انجامید که پس از خارج شدن یک مرد ۴۳ ساله از زیر آوار این فرد تحویل نیروهای اورژانس داده شد که مشخص شد متاسفانه راننده جان خود را از دست داده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا