مدیریت شهری

برپایی استیج فرهنگی منطقه۱۳ در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن

به مناسبت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، استیج فرهنگی شهرداری منطقه۱۳ با توجه به شرایط کرونایی و اجرای دستورالعمل های بهداشتی برپا می شود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، مجتبی شکری، شهردار منطقه۱۳ با بیان اینکه ویژه برنامه های یوم ا… ۲۲ بهمن با شعار “گام دوم- سال دوم ” اجرا می شود ، گفت: این ویژه برنامه ها با مشارکت و همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی، بسیج ناحیه کمیل ، شورایارای و مدیریت محلات ، مساجد و توجه به دستورالعمل های بهداشتی در شرایط کرونایی برگزار می شود.

او افزود: استیج فرهنگی منطقه با پخش سرود های انقلابی ، نمایش ، مسابقه در ضلع شمال غربی و غربی میدان فردوسی همزمان با ۲۲ بهمن برپا می شود .

شهردار منطقه۱۳ به تشکیل کمیته اجرایی ویژه بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در محلات منطقه اشاره و بیان کرد: امسال ، با توجه به هم اندیشی و هماهنگی صورت گرفته در طراحی و اجرای برنامه ها از ظرفیت های مختلفی شامل کانون های مردمی ، ائمه جماعات مساجد ، شورایاری ها و مرکز بهداشت شرق بهره گیری شد.

شهردار منطقه۱۳ اضافه کرد: ایستگاه فرهنگی ۲۲ بهمن در قالب استقرار غرفه های توزیع رایگان کتاب ، عفاف و حجاب، پخش سرود انقلابی، نقاشی کودک، کنترل و آزمایشات تست کرونا توسط مرکز بهداشت شرق در میدان امامت منطقه۱۳ ، میزبان شهروندان خواهد بود .

به گفته شکری توزیع پوستر ویژه روز راهپیمایی در محلات و ایستگاه های فرهنگی منطقه ، پخش پرچم میان کاروان های خودرو و موتور ، اجرای نمایش های خیابانی و.. بخش دیگری از برنامه‌های فرهنگی منطقه ۱۳ است.

شهردار منطقه۱۳ ضمن تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سقوط نظام شاهنشاهی یادآور شد: بزرگترین ویژگی انقلاب اسلامی این است که اساس آن دین و اسلام و عامل تحققش مردم است ؛ از این رو حضور مردم در صحنه راهپیمایی، بزرگترین ضربه در نا امیدی آمریکا و سایر دشمنان است ، چرا که آنها به دنبال ایجاد فاصله بین مردم و نظام هستند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا