مدیریت شهری

‍دیدار سرپرست شهرداری منطقه۸ با فرمانده بسیج ناحیه شهید بهشتی

مسعود رنجبریان سرپرست شهرداری منطقه۸، باعلیرضا رجب زاده فرمانده بسیج ناحیه شهید بهشتی دیداروگفتگو کرد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۸، مسعود رنجبریان دراین دیدار ضمن تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی وتقارن آن با سالروز ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)گفت: مدیریت شهری برنامه های متنوع و ویژه ای را در زمینه های مختلف فرهنگی ، اجتماعی به منظورهرچه باشکوه تر برگزار شدن این ایام در دستور کار خود قرار داده است.

سرپرست شهرداری منطقه۸ ،همچنین بر نشر ارزش‌ها و سجایای انقلابی، اسلامی و اخلاقی تاکید کرد وافزود: ایام الله دهه فجر فرصت مغتنمی است برای تبیین صحیح دستاوردهای انقلاب و باید ویژه برنامه‌های برنامه ریزی شده با کیفیت ومحتوای غنی اجرا شود.درصددیم برنامه هایی فاخر، متنوع و متناسب با این ایام به صورت حضوری و مجازی طراحی و اجرا کنیم.

رنجبریان همچنین با بیان این نکته که ایام الله دهه فجر امسال متقارن با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت روز زن و مقام شامخ مادر همراه شده است افزود : در تلاش هستیم اقدامات لازم به منظور آذین بندی و اجرای مراسمات پیش رو با رعایت دستورالعمل‌های ستاد کرونا و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

سرهنگ رجب زاده، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی نیز در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجرو میلاد باسعادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) افزود: دهه فجر فرصتی مناسب برای آشنا ساختن نسل جوان با خاطرات، آرمان‌ها و ارزش‌های دوران شکوهمند انقلاب اسلامی و خرسندیم که شهرداری منطقه۸، همواره دراین مسیربا ما همراه و همدل است .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید بهشتی همچنین گفت: دهه فجر و جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ازقداست و اهمیت زیادی برخوردار است و انقلاب اسلامی، که انقلابی مردمی است با برنامه ریزی های انجام شده بدون شک نسبت به گذشته باشکوه تر برگزار می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن