مدیریت شهری

تفاهم نامه همکاری شهرداری منطقه۲ و دبیرخانه رویداد تهران ۱۴۰۰ منعقد شد

سرپرست شهرداری منطقه۲ دربازدید از بخشهای مختلف نمایشگاه پارادایم و محورهای رویداد تهران ۱۴۰۰ تفاهم نامه همکاری با این رویداد را منعقد کرد.

به گزارش شوراآنلاین، روابط عمومی شهرداری منطقه۲ ، حسن صفات ، سرپرست شهرداری منطقه۲ در بازدید از نمایشگاه رویداد تهران ۱۴۰۰ که در برج میلاد در حال برگزاری است گفت: رویداد تهران ۱۴۰۰ برگرفته از ایده تهران شهری برای همه و همچنین توسعه شهر با رویکرد توسعه اجتماعی و انسانی برنامه ریزی و پیش بینی شده است که چشم انداز آن ایجاد نشاط و احساس کارآمدی، بازآفرینی نقش مردم و مفهوم شهروندی در شهر تهران است.

وی با بیان اینکه رویداد تهران ۱۴۰۰ به دنبال شهری است که همه شهروندان از خدمات شهری بهره مند شده و افزایش امید و همبستگی اجتماعی ارتقا یابد، گفت: بر اساس برنامه های پیش بینی شده دراین رویداد می توان آن را حرکتی در مسیر ایجاد شهر انسان محور عنوان کرد.

وی ازآمادگی مدیریت شهری منطقه۲ برای همکاری با رویداد تهران ۱۴۰۰ خبرداد و گفت: با انعقاد تفاهم نامه همکاری با دبیرخانه رویداد تهران ۱۴۰۰ ،شهرداری #منطقه۲ درنظر دارد تا پروژ های ا منطقه همسان با رویکردها و چشم اندازهای این رویداد اجرا شود.

براساس این گزارش حسن صفات، سرپرست شهرداری منطقه۲ به همراه جمعی از معاونین و مدیران منطقه ازنمایشگاه رویداد تهران ۱۴۰۰ که در راستای تبیین ویژگی های مدنظر این رویداد در برج میلاد در حال برگزاری است بازید و دیدگاه های خود را با دبیر این رویداد مطرح کردند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن