اجتماعی و فرهنگی

حضور مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل در دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر، علی مفاخریان در حاشیه این بازدید اظهار کرد:   با توجه به تغییر نیاز شهروندان  در جامعه،  برای خدمت رسانی  باید به سمت  هوشمند سازی خدمات حرکت کرد چراکه این امر راهی برای پاسخگویی به نیاز‌های جدید است‌.

وی ادامه داد: امیدواریم  حضور نهادها و مراکز خصوصی و دولتی و به ویژه شرکت‌های دانش بنیان در رویداد‌های این‌چنینی بتواند  زمینه مناسبی برای به اشتراک گذاری دستاورد‌ها باشد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر  با اشاره به راه‌اندازی ۴ سامانه هوشمند برای خدمات شهری تصریح کرد: سامانه های بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، سگ‌های بلاصاحب، کیوسک و سامان بازار در شهرداری تهران تهیه شده است و این دستاوردها برای طرح ایده بین سایر کلانشهر‌ها در نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند ارائه شده است.

مفاخریان با اشاره به نمایش سازه‌های  سیار دستفروشی در غرفه شرکت ساماندهی گفت: ساماندهی و استقرار دستفروشان در سطح معابر  باید با رویکرد حمایتی انضباطی اعمال شود.استفاده از غرفه‌های سیار  از  جمله راه‌حل های مناسبی است که به زودی در شهر تهران و  در مکان های مشخصی به کار گرفته می‌شود.

وی درباره اقدامات آتی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر برای ارائه خدمات هوشمند گفت: هوشمند سازی مراکز خرید و فروش خودرو در دست اقدام است که تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر  در دومین روز از نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند با حضور در این نمایشگاه از دستاوردهای فن‌آورانه در حوزه شهر هوشمند در غرفه‌های شهرداری های مختلف بازدید کرد  و با فعالین این عرصه به تبادل نظر  پرداخت.

دومین نمایشگاه  و کنفرانس بین المللی شهر هوشمند  ، ۵ تا ۷ بهمن ماه از ساعت ۱۰ تا ۱۶ در مصلی امام خمینی برپاست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا