مدیریت شهری

اجرای طرح زمستان گرم در سطح منطقه۴/ فعالیت شبانه روزی گرمخانه شمال شرق تهران

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ تهران از اجرای طرح جمع آوری و اسکان افراد بی سرپناه در زمستان ۹۹ خبر داد و گفت: در روزهای سرد زمستانی گرمخانه شهرداری منطقه چهار آماده پذیرش افراد بی خانمان و کارتن خوابها است.

به گزارش شوراآنلاین، محمد خادمی با بیان این خبر گفت: در راستای اجرای طرح زمستان گرم، با توجه به برودت هوا و لزوم ساماندهی افراد آسیب دیده اقدام به جمع آوری و اسکان کارتن خوابها، معتادین بی سر پناه و …توسط واحد آسیبهای اجتماعی مرکز خدمات منطقه ۴ ارایه می شود.

او افزود: مددسرای منطقه چهار آماده پذیرایی از آسیب دیدگان اجتماعی است و با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی به امکانات مناسب رفاهی مجهز شده است.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ تهران با اشاره به گشت زنی، شناسایی، جذب و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در نقاط آسیب خیز محلات ۲۰ گانه گفت: در روزهای سرد زمستانی گشت زنی از نقاط آسیب خیز منطقه همچون زیر پل ها، ساختمان های نیمه کاره، زمین های بایر و خرابه ها، کنج ها و … به صورت مستمر ادامه دارد.

او در ادامه اظهار داشت: این افراد از ارائه خدمات شبانه روزی نظیر ویزیت پزشکی ، مددکاری، مشاوره درمانی، خدمات بهداشتی و حمایتی برخوردار می شوند.

گفتنی است گرمخانه منطقه چهار در حکیمیه بلوار شهید عباسپور کوچه مبین علی پلاک ۲۱ واقع شده و شهروندان می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن