مدیریت شهری

شهردار منطقه یک: جمع آوری سد معبر یک ضرورت است

وضعیت سد معبر شمال تهران در نشست مشترک شهردار و معاون خدمات شهری منطقه یک و مدیرعامل شرکت شهربان با پیمانکاران مربوطه، مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در نشستی که با حضور سید امیر فتاحیان مدیرعامل شرکت شهربان و حریم بان، مانی جعفریان معاون خدمات شهری و محیط زیست و حقیقی نیا فرمانده یگان حفاظت شهرداری منطقه یک و پیمانکار رفع سد معبر در شمال تهران برگزار شد، اظهار داشت: جمع آوری سد معبر در شمال تهران به ویژه محور خیابان شهرداری در اجرای طرح انضباط شهری یک ضرورت است که باید با فراهم نمودن آمادگی های لازم و تدابیر موثر به مرحله اجرا گذاشته شود.

موسوی ضمن تعیین مدت زمان برای پیمانکار مربوطه جهت احراز آمادگی های لازم گفت: ظرف مدت ۲۰ روز پیمانکار باید نسبت به تکمیل ماشین آلات، به روز کردن آن ها، ماشین های رزرو، ارتباط با کلانتری و استقرار نیروها اقدامات لازم را انجام و گزارشات مقتضی را ارائه نماید.

فتاحیان مدیر عامل شرکت شهربان نیز در این نشست ضمن ارائه گزارشی از تغییر وضعیت سدمعبر در شمال تهران، عنوان کرد: در آغاز به کار مدیریت شهری فعلی منطقه یک، ۱۵۰۲ سدمعبر کننده در منطقه یک وجود داشت که این رقم هم اکنون به ۱۸۰ مورد کاهش یافته که شامل ۲۰ مورد سد معبر صنفی، ۲۵ مورد سدمعبر سیار، ۱۰ مورد سدمعبر دستفروش، ۵۰ مورد سدمعبر بساط گستر در خیابان شهرداری و مابقی در سطح منطقه پراکنده است.

پیمانکار طرح انظباط شهری منطقه یک نیز به طرح مشکلات و تنگناهای کاری در خصوص به کارگیری و جابجایی نیروهای شهربان و همچنین حضور نیروهای اجراییات پرداخت که تدابیر لازم توسط مدیریت شهری پیشنهاد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن