مدیریت شهری

شهردار منطقه ۶ خبر داد:احداث ۱۰۰۰ خانه ۲۵ متری در تهران

شهردار منطقه ۶ تهران از جلب حمایت خیرین برای احداث ۱۰۰۰ خانه ۲۵ متری به عنوان همراه‌سرا در محدوده بیمارستان امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، تورج فرهادی شهردار منطقه ۶ تهران درباره احداث ۱۰۰۰ سوئیت ۲۵ متری در تهران اظهارداشت: در سال جاری، ۴ فضا برای راه‌اندازی همراه‌سرای بیماران بستری در بیمارستان‌های محدوده مرکزی تهران مشخص کردیم که توسط خیرین آماده‌سازی می‌شود.

شهردار منطقه ۶ تهران گفت: در حال مذاکره با ارتش هستیم تا در قسمتی از پادگانی که در باقرخان قرار دارد، ۱۰۰۰ سوئیت ۲۵ متری به عنوان همراه سرا ایجاد شود. این همراه سرا برای استقرار موقت همراهان بیمارانی که در بیمارستان امام خمینی و همچنین مهدی کلینیک بستری می‌شوند، مناسب است.

وی افزود: یک ملک ۱۸۰۰ متری به همراه یک سوله در اختیار یکی از خیران که استاد دانشگاه تهران است قرار گرفته است تا به عنوان همراه سرا آماده سازی شود. همچنین یک ملک ۱۰۰۰ متری نیز از بنیاد مستضعفان گرفته‌ایم و با همکاری خیرین در حال تبدیل آن به همراه سرا هستیم.

فرهادی ادامه داد: اطراف بیمارستان فاطمه الزهرا و محب کوثر و خیلی بیمارستان های دولتی نظیر شریعتی را خالی می کنیم و همراه سرا ایجاد خواهیم کرد.

شهردار منطقه ۶ تهران در بخش دیگر سخنانش، لازمه موفقیت مدیریت شهری در طرح ها و اقدامات خود را جلب مشارکت و همراهی مردم دانست و گفت: جلب همراهی معتمدین مردم، گام اول همراه سازی شهروندان با طرح ها و برنامه های شهری است. بنابراین شورایاران و نمایندگان و معتمدین مردم در محلات حذف شدنی نیست و هر مدیری در هر دوره ای بخواهد با این ظرفیت مقابله کند، به ضرر خودش عمل کرده و به نتیجه‌ای هم نخواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه شهرداران نواحی بازدیدهای میدانی خود را با حضور نمایندگان شورایاری ها انجام دهند، اظهار کرد: حفظ ارتباط شهرداران ناحیه ها و معاونت های شهرداری منطقه با شورایاران، به عنوان یک موضوع مهم در ارزیابی مدیران مدنظر قرار دارد.

فرهادی با تاکید بر همدلی و هم افزایی شورایاران برای پیشبرد طرح هایی نظیر طرح کاهش پسماند (کاپ)، گفت: اجرای طرح کاپ موجب انتفاع عمومی مردم و کاهش آسیب و آلودگی محیط زیست می‌شود. بنابراین از همه دبیران شورایاری و معتمدین مردم که منتخب مردم هستند می‌خواهیم که هر زیرساختی برای اجرای بهتر طرح کاپ نیاز است، اعلام کنند و نگذاریم این طرح شکست بخورد.

 شهردار منطقه ۶ تهران همچنین در ارتباط با مبالغ انباشته قبوض برق و آب سرای محلات، گفت: با وزارت نیرو توافق کرده ایم که از این پس، سرای محلات را به عنوان فرهنگی بشناسند و نه تجاری به این ترتیب و با سایر رایزنی‌هایی که صورت گرفته است، مشکلات سرای محلات کمتر خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن