مدیریت شهری

نشست صمیمانه شهردار منطقه۱۴ با روئسای آتش نشان منطقه

در نشست صمیمانه شهردار منطقه با روئسای ایستگاه های آتش نشانی مستقر در منطقه وضعیت ایمنی و شرایط خدمت رسانی در حوزه پیشگیری از حوادث در منطقه مطرح و بررسی شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۴، در این نشست آتش نشانان منطقه به ارائه آمارهایی از فعالیت های ۱۰ماه اخیر ایستگاه های آتش نشانی منطقه در راستای پیشگیری از حوادث و ارائه خدمات ایمنی پرداختند.

طبق این آمار تعداد موارد حریق در محلات منطقه نسبت به سال گذشته۶ درصد و سایر حوادث غیر از آتش سوزی،۵درصد کاهش داشته است. در خصوص اقدامات پیشگیرانه برای بروز حوادث در محله های مختلف نیز شناسایی و نظارت آتش نشانان ۱۳درصد بیشتر از سال گذشته انجام گرفته است. در این نشست همچنین آماری مبنی بر افزایش۱۰درصدری خدمات ایمنی آتش نشانان در منطقه نسبت به سال گذشته به شهردار منطقه ارئه شد. بازدید از مساجد، بوستان ها، گودهای پرخطر و رها شده، کانال آبراهی ابوذر و بناهای تاریخی منطقه از دیگر موضوعات مورد تاکید شهردار منطقه بود که در دستور کار آتش نشانان منطقه قرار گرفت.

کامبیز مصطفی پور، شهردار منطقه مسئولیت پذیری، شجاعت و ایثار را از ویژگی های خاص آتش نشانان برشمرد و با بیان اینکه شغل آتش نشانی کار پرریسک و ویژه ای است و ایمنی و امنیت هموطنان به ویژه در مواقع بحرانی و بروز حوادث مدیون زحمات بی منت آتش نشانان است، ضمن قدردانی از فعالیت های دلسوزانه آتش نشانان، بر همکاری هر چه بیشتر دستگاه های مرتبط با موضوع آتش نشانی وحوادث ناشی از آن در سطح منطقه و برنامه ریزی لازم درخصوص شناسایی راهکارهای عملی به ‌منظور افزایش سطح ایمنی زندگی شهروندان دارالمومنین تاکید کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن