شورای شهرصفحه اصلی

واکنش محسن هاشمی به بخشنامه ممنوعیت ورود مدیران شهرداری به انتخابات ریاست جمهوری

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به بخشنامه حناچی در مورد موضوع انتخابات گفت: کسی در شهرداری نخواسته و نمی‌خواهد کاندیدای انتخابات شود.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در خصوص مطرح شدن بحث طرح سوال از رییس جمهور گفت: مدت حکم سرپرستی برخی از مدیران در شهرداری سه تا چهار ماه است که گذشته و اعضاء بارها در این زمینه تذکر داده‌اند که بر اساس‌ آئین‌نامه‌های موجود اگر هر عضو شورا در پاسخ به تذکرها اقناع نشود می تواند تذکرش را تبدیل به سوال کند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه من موظفم که این موضوع را به شهردار ابلاغ کنم گفت: حناچی تا ۱۰ روز دیگر باید به این مسأله پاسخ دهد.

وی خاطرنشان کرد: من امضای اعضای شورای شهر برای سوال از حناچی را وصول کردم البته تعداد کسانی که با حکم سرپرستی فعالیت می‌کنند به ۸ نفر هم نمی‌رسد.این در حالی است که ۸۰۰ پست مهم و ۲۰۰ پست ارشد در شهرداری وجود دارد و موضوع مربوطه برای ۸۰۰حکم سرپرستی است که ان‌شاءالله حناچی در این راستا پاسخ می‌دهد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه نظر شما درباره بخشنامه اخیر حناچی مبنی بر ممنوعیت ورود مدیران شهرداری به مبحث انتخابات ریاست جمهوری گفت: اکثر دستگاه‌ها با نزدیک شدن به این انتخابات مسائل این چنینی را مطرح می‌کنند و موضوع جدیدی نیست.

هاشمی در پایان خاطرنشان کرد: کسی در شهرداری نخواسته و نمی‌خواهد کاندیدای انتخابات شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن