مدیریت شهری

نامگذاری یکی از معابر منطقه ۴ تهران به نام همرزم شهید حاج قاسم سلیمانی/خیابان سراج به نام شهید شهروز مظفری نیا نامگذاری شد

همزمان با فرارسیدن سالگرد شهادت افتخارآمیز سردار بزرگ اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش، آیین نامگذاری خیابان شهید “شهروز مظفری نیا” با حضور خانواده معزز ایشان برگزار می شود.

به گزارش شوراانلاین، نامگذاری معابر به نام شهدای والامقام بهانه ای است برای قدردانی از از مجاهدتها و ایثارگری این استوره های مقاومت است به همین منظور در آستانه فرارسیدن سالگرد شهید “شهروز مظفری نیا” همرزم سردار سپهبد “حاج قاسم سلیمانی” آیین نامگذاری و تغییر نام خیابان سراج به نام این شهید والامقام با حضور خانواده معزز ایشان در روز ۸ دی برگزار می شود.

شهروز مظفری نیا در تیرماه سال ۱۳۵۷ در قم چشم به جهان گشود و همراه با شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در تاریخ ۱۳ دی ۱۳۹۸ در حادثه تروریستی فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

علاوه بر نامگذاری خیابان سراج به نام شهید شهروز مظفری نیا، سال گذشته نیز بزرگراه رسالت از پل سید خندان تا خیابان دماوند به نام شهید سپهبد “حاج قاسم سلیمانی” نامگذاری شد.

شایان ذکر است به منظور تکریم خانواده شهدا و در صورت ارایه درخواست این خانواده های معزز نسبت به تشکیل پرونده و انجام مراحل اداری در کوتاهترین زمان ممکن جهت نامگذاری معابر توسط روابط عمومی اقدام خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن