شورای شهر

جلوگیری از توسعه ساخت و ساز اراضی مجاور بوستان نهج‌البلاغه

آرش حسینی میلانی عضو شورای اسلامی شهرتهران، مختاری مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهر تهران و رحمانی شهردار منطقه ۲ از بوستان ها و پروژه های در دست اقدام این منطقه بازدید کردند.

به گزارش شوراآنلاین، حسینی میلانی رییس کمیته محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه بازدید از فاز سوم بوستان نهج‌البلاغه گفت: در این بازدید از وضعیت باغات و اراضی مشجر مجاور با این بوستان مطلع شدم که خواستار تعیین و تکلیف هرچه سریع‌تر تزاحمات هم‌جوار با بوستان نهج‌البلاغه از سوی شهرداری منطقه ۲ و سازمان بوستان‌ها شدم و همچنین بر نظارت دقیق شهرداری تهران برای جلوگیری از توسعه ساخت و ساز و تصرف اراضی مجاور با این بوستان و همچنین تغییر کاربری اراضی مشجر آن تاکید کردم.

وی افزود: وضعیت لایروبی رودخانه فرحزاد که از بوستان نهج‌البلاغه عبور می‌کند را مورد بررسی قرار دادیم و در جریان آخرین وضعیت تصفیه‌خانه در حال احداث واقع در این بوستان قرار گرفتیم.

حسینی میلانی گفت: در ادامه به بوستان در حال احداث گل‌ها واقع در ضلع شمالی بوستان گفت‌وگو که در مجاورت بیمارستان میلاد قرار دارد، رفته و در جریان اقدامات عمرانی و فنی انجام شده برای احداث این پارک قرار گرفتیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا