مدیریت شهری

از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر شد: فراخوان عمومی انتخاب طراح و تولیدکننده محتوای ویدئومپینگ

از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران منتشر شد: فراخوان عمومی انتخاب طراح و تولیدکننده محتوای ویدئومپینگ

سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد به منظور دست یابی به محتوای درخور مناسبت های ملی و مذهبی برای اکران، طراح و تولیدکننده محتوای برنامه‌های ویدئومپینگ به مناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و نوروز ۱۴۰۰ را انتخاب کند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این سازمان با انتشار فراخوانی از تمامی علاقه مندان به همکاری دعوت می کند حداکثر تا ۱۵ دی ماه ۱۳۹۹ نسبت به ارسال مدارک و مستندات خود به نشانی میدان هفت تیر، خیابان مفتح جنوبی، جنب کوچه شیرودی، پلاک ۲، طبقه سوم، معاونت فنی و طراحی شهری اقدام کنند.

مطابق آنچه در این فراخوان آمده است، داشتن سابقه تولید محتوا و اجرای ویدئومپینگ، رزومه کاری و تحصیلی و ارائه مستندات مربوط به این موضوع، ارائه نمونه کارهای اجرا شده به همراه مستندات به صورت لوح فشرده، ارائه پروپزال و سناریو اولیه برای مناسبت‌های دهه‌ی مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نوروز ۱۴۰۰ از شرایط شرکت در این فراخوان محسوب می شود.

گفتنی است، پس از ارائه نهایی در صورت تایید توانمندی و سناریو شرکت‌ها یا اشخاص ، منتخبین باید پیشنهاد قیمت خود را به سازمان ارائه کنند و بر این مبنا پس از بررسی نهایی با شرکت یا شخص منتخب، قرارداد منعقد می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا