صفحه اصلیمدیریت شهری

ابراز نگرانی مدیرعامل شرکت واحد از کاهش درآمدها: به سختی حقوق می دهیم/ دخل و خرج رانندگان همخوانی ندارد

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با اشاره به اینکه ناوگان اتوبوسرانی همچنان ضد عفونی می شود، گفت: در حال حاضر درآمدهای این شرکت به حدی کاهش یافته که حقوق ناظران خطوط هم به سختی پرداخت می‌شود.

به گزارش شوراآنلاین، محمود ترفع درباره ضد عفونی کردن اتوبوس‌های پایتخت اظهارداشت: با وجود گذشت ۴۰ هفته از اعلام ورود ویروس کرونا به کشور، ناوگان اتوبوسرانی تهران مثل روز اول و چه بسا، دقیق‌تر و وسیع‌تر از قبل ضد عفونی می‌شود.

وی افزود: ضدعفونی اتوبوس ها از جمله سطوح داخلی آنها در ابتدا و انتهای خطوط انجام می‌شود و شرکت واحد خود را در قبال سلامت شهروندان مسوول می‌داند و بر این اساس، نه تنها عملیات ضد عفونی کردن ناوگان کمرنگ‌تر نشده بلکه پررنگ‌تر از گذشته نیز شده است.

وی با اشاره به تشدید مسائل و مشکلات ناوگان اتوبوسرانی تهران با توجه به اعمال تحریم‌های ظالمانه و افزایش نرخ ارز و نرخ تورم، اظهار کرد: شیوع کرونا به مسائل و مشکلات موجود شرکت واحد دامن زده که نمونه‌ای از آن کاهش مسافران ناوگان از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تا یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در روز به ۳۰۰ هزار تا ۴۰۰ هزار نفر است که منجر به کاهش بی‌سابقه درآمدهای شرکت واحد شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تأکید بر اینکه در حال حاضر درآمدهای این شرکت به حدی کاهش یافته که حقوق ناظران خطوط هم به سختی پرداخت می‌شود، خاطرنشان کرد: علاوه بر این، با توجه به هزینه بالای نگهداری اتوبوس و کاهش درآمد رانندگان اتوبوس‌های خصوصی به دلیل کاهش تعداد مسافران، دخل و خرج رانندگان همخوانی ندارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن