اجتماعی و فرهنگی

مسعود حمزه‌ای به عنوان شهردار شب تاکید کرد: لزوم نظارت مستمر بر آماده‌سازی تجهیزات برف‌روبی در مناطق۲۲گانه شهر تهران

رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران به عنوان شهردار شب با همراهی جمعی از معاونان و مدیران سازمان، از ستاد برفروبی مناطق شمالی شهر تهران بازدید به عمل آورد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی شهرداری تهران؛ در این بازدید مسعود حمزه‌ای، وضعیت آمادگی تجهیزات و ماشین‌آلات تخصصی برف‌روبی، مکان‌های دپوی شن و نمک، اسکان کارگری نیروهای انسانی برف‌روب و برف‌تکان و … را در سایت‌های مرکزی و فرعی برف‌روبی مناطق شمالی شهر تهران مورد نظارت و ارزیابی قرار داد.

رییس سازمان بازرسی ضمن بازدید از جانمایی و تجهیز شن و ماسه در مسیرهای تردد شهروندان از جمله معابر اصلی، بزرگراه‌ها و… در جریان اقدامات حوزه خدمات شهری و محیط‌زیست مناطق و خدمات شهری و امور خودرویی سازمان مدیریت پسماند در خصوص ایستگاه‌های پشتیبانی جهت تسریع در اعزام نیرو، تجهیز ماشین‌آلات برفروبی و مکانیزه و…قرار گرفت.

در پایان شهردار شب تهران، ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان حوزه خدمات شهری مناطق، خواستار آمادگی‌های لازم جهت پیشگیری از هر گونه یخ‌زدگی و بروز بحران‌های ناشی از بارش نزولات جوی شد.

شایان ذکر است در این بازدید رحمان‌نژاد معاون خدمات شهری و محیط‌زیست و سیاری معاون توسعه منابع انسانی سازمان بازرسی نیز حضور داشتند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن