مدیریت شهری

آمادگی ستاد برفروبی منطقه۱۳ برای مواجهه با بارش های فصلی

شهردار منطقه ۱۳ در دومین جلسه ویدئو کنفرانسی هماهنگی ستاد برفروبی از آمادگی ستاد برف روبی این منطقه برای مواجهه با بارشهای پاییزی و زمستانی خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ، مرتضی رحمان زاده در دومین جلسه هماهنگی ستاد برف روبی این منطقه که عصر روز گذشته شنبه یکم آذر ماه به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور معاونین و مدیران اجرایی برگزار شد ، گفت: در آستانه فصل سرما با تشکیل ستاد برف روبی و تدوین برنامه عملیاتی، تجهیزات و ماشین آلات برف روبی برای مقابله با بارش های احتمالی در حال آماده سازی است.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل ستاد برفروبی، سه موقعیت قبل از بارش ، حین بارش و بعد از بارش برنامه ریزی شده است که با هماهنگی معاونت ها و حوزه ها بتوانیم به خوبی آن را اجرا کنیم.

شهردار منطقه۱۳ با اشاره به بارندگی های اخیر پایتخت و ورود سامانه بارشی جدید به تهران اظهار داشت: با توجه به لایروبی مستمر انهار و حوضچه ها و اقدامات صورت گرفته برای مدیریت بارندگی ها و تلاش نیروهای خدمات شهری خوشبختانه هیچ مشکل آبگرفتگی مشاهده نشده و تردد وسایل نقلیه در معابر این منطقه روان است.

او ادامه داد: همزمان با آغاز بارندگی ها تا کنون، نیروهای خدمات شهری منطقه، نواحی ، مسیل و.. با استفاده از ماشین آلات در آماده باش کامل بودند تا در صورت نیاز به رفع آبگرفتگی بپردازند.

در این جلسه ضمن تعیین وظایف آتی اعضای ستاد برفروبی ، گزارش برنامه ها و اقدامات انجام شده تشریح شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن