مدیریت شهری

کاهش چشمگیر آبگرفتگی ها در معابر منطقه ۴ تهران

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۴ گفت: طی شبانه روز گذشته بیش از ۱۲۰ نفر از عوامل خدمات شهری در سطح منطقه به صورت سیار و ساکن مستقر شدند تا امکان آبگرفتگی به حداقل برسد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر و با بیان اینکه از روز جمعه ۳۰ آبان شهرداری منطقه ۴ با تمام امکانات موجود اعم از نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز در آماده باش کامل به سر می برد، افزود: علی رغم شدت یافتن باران طی ۲۴ ساعت گذشته و پیش بینی افزایش میزان باران و احتمال بارش برف در ارتفاعات شمال شرق تهران، تمهیدات لازم در خصوص رفع مشکلات احتمالی، پیش بینی و تا کاهش میزان بارندگی ها ادامه دارد.
او با اشاره به آماده باش سایت های برف روبی منطقه ۴ افزود: به منظور جلوگیری از غافلگیری احتمالی در زمان بارش برف، ۱۰ سایت برف روبی محدوده منطقه ۴ به تجهیزات کامل برف روبی تجهیز و در آماده باش قرار دارند.

فرخی در ادامه از تجهیز مخازن ویژه شن در سطح معابر گفت: از ابتدای پاییز حدود ۳۰۰ مخزن زرد رنگ به شن های مخصوص برف روبی تجهیز شده است تا در موقع بارندگی و با مشارکت شهروندان نسبت به پاکسازی معابر و مقابل منازل شهروندان اقدام شود.

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۴ یکی از مهمترین عوامل آبگرفتگی در سطح معابر را تخلیه زباله، نخاله و لوازم غیر ضروری توسط شهروندان عنوان کرد و گفت: لازم است شهروندان در این خصوص همکاری بیشتری با مدیریت شهری داشته باشند تا شاهد آبگرفتگی در سطح معابر نباشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن