مدیریت شهری

تردد در بزرگراه های ورودی جنوب پایتخت ایمن تر شد

محورهای بزرگراهی جنوب شهر با نصب گاردریل و المان های ترافیکی ایمن سازی شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۹، علی توکلی شهردار منطقه با اشاره به حجم تردد های درون و برون شهری از محورهای بزرگراهی محدوده این منطقه گفت: در همین راستا ایمن سازی این معابر با هدف سهولت تردد خودروها در قالب نصب ۲۵۰ گاردریل در بزرگراه های تندگویان، آزادگان مسیرهای غرب به شرق و شرق به غرب، شهید کاظمی مسیر شمال به جنوب، هاشمی جنوب به شمال نرسیده به شهر سنگ و همچنین در محدوده دوربرگردان نرسیده به صالح آباد و روی پل شهید صنیع خانی انجام شد.

همچنین طی اقدامات اخیر این حوزه نزدیک به ۲۰۰ استوانه ایمنی در خیابان میثاق شمالی (تقاطع مرادی)، دور رینگ بوستان بزرگ ولایت و دیگر معابر داخلی منطقه، ۱۵۰ تابلوی خطرنما و ۵۰ شورون نیز در نواحی نصب شده است.

توکلی در ادامه از اصلاح ورودی بزرگراه شهید رسولی خبر داد و افزود: با توجه به خاموشی های مستمر در این معبر و به منظور ایمنی تردد در این محور پر رفت و آمد، نیوجرسی های نصب شده در آن رنگ آمیزی و تابلوهای هشداری نیز نصب شد.

او درخصوص سایر اقدامات مربوط به حوزه نگهداشت معابر شهر بیان کرد: درهمین راستا ضمن اجرای ۶۰۰ متر خط کشی در خیابان ورودی به رینگ بوستان ولایت از خیابان مهران و خط کشی ۷ سرعتکاه در خیابان های شکوفه، شقایق، شهید رجایی، مدرسه، یاس و علامه عسگری، خط کشی کانال عابر پیاده خیابان شقایق به زلفی نیز احیا شد.

همچنین رنگ آمیزی سه پل عابر پیاده در بزرگراه های آزادگان و تندگویان و نصب نرده در این پل ها از دیگر اقدامات ترافیکی این منطقه در روزهای اخیر است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن