مدیریت شهری

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۴ خبر داد: افزایش ایمنی نقاط بی دفاع منطقه ۴ تهران با تامین روشنایی پل عابر پیاده

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۴ گفت: از ابتدای فصل پاییز و تاریک شدن زود هنگام هوا ضمن نورپردازی، نظافت و شستشوی تجهیزات و امکانات شهری؛ رفع نواقص و مشکلات پل های عابر مکانیزه در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، “حمیدرضا فرخی” با اعلام این خبر گفت: هرساله از ابتدای فصل پاییز و تاریکی زود هنگام هوا و به منظور افزایش رفاه و آسایش بیشتر شهروندان به خصوص افراد سالخورده، کودکان و بانوان در استفاده از پل های عابر مکانیزه و تردد در محل های نزدیک به این فضاها، رسیدگی به این پل ها با لولویت نقاط آسیب خیز در دستور کار قرار و اجرایی شد.

وی ادامه داد: در این راستا رسیدگی به وضعیت نورپردازی شستشو، پاکسازی، رنگ آمیزی پل ها در روزهای کنونی کرونایی ضدعفونی پل های مکانیزه میدان رسالت، سیدخندان، مجیدیه، کرمان، سرسبز، شهید باقری و بوستان پلیس و…. انجام می شود.

فرخی در خصوص رفع نواقص پل های عابر گفت: در این طرح موضوعی که به همت معاونت حمل و نقل و ترافیک در حال انجام است، ضمن بازبینی پل های عابر مکانیزه و غیرمکانیزه در صورت داشتن معایب و مشکلات فنی رفع عیب و نقص می شود.

معاون خدمات شهری منطقه در پایان اظهار امیدواری کرد: امید است با اینگونه اقدامات مدیریت شهری بر رضایت و رفاه هرچه بیشتر شهروندان افزوده شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن