اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

رئیس شورای عالی استان‌ها خبر داد؛ امضای تفاهم نامه میان شورای عالی استان‌ها و دیوان عدالت اداری

احمدی گفت: امروز تفاهم نامه‌ای میان شورای عالی استان‌ها و دیوان عدالت اداری امضا می‌شود که بر اساس آن یک عضو این شورا در دیوان عدالت حضور داشته باشد.

به گزارش شوراآنلاین، اولین روز سی و ششمین اجلاس رسمی شورای عالی استان‌ها صبح امروز (چهارشنبه ۲۳ مهر ماه) در ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

در آغاز این اجلاس علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استان‌ها با بیان اینکه امروز تفاهم نامه‌ای بین این شورا و دیوان عدالت اداری به امضا می‌رسد، گفت: یکی از مفاد مهم این تفاهم نامه حضور یکی از اعضای شورای عالی استان‌ها در دیوان عدالت اداری است. این اتفاق موجب خواهد شد تا مشکلات گذشته دیگر برای شورای عالی استان‌ها پیش نیاید.

وی ادامه داد: یکی از ارگان‌های مهمی که دستگاه‌ها با آن ارتباط دارند دیوان عدالت اداری است و چشم خیلی از مردم به این مجلس دوم کشور است که بتواند خیلی از مشکلات را حل کند، لذا این تفاهم نامه عملی خواهد شد و از بین برنده بسیاری از مشکلات گذشته خواهد بود.

علیرضا احمدی رئیس شورای عالی استانها در حاشیه سی و ششمین اجلاس شورای عالی استانها و در جمع خبرنگاران با اشاره به انعقاد تفاهم نامه میان شورای عالی استانها و دیوان عدالت اداری این تفاهم نامه را به نفع مردم دانست.

وی با اشاره به اینکه دیوان عدالت اداری محل رجوع مردم است گفت: این تفاهم نامه ها باعث می شود تا امورات مردم به نحو احسن و با ساده ترین راه ممکن حل و فصل شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن