اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

توضیحات حناچی در مورد جابجایی شهرداران مناطق

شهردار تهران در توضیح انتصابات روز گذشته در شهرداری گفت: برخی از همکاران بازنشسته شده بودند و حالا فضایی برای رشد و خلاقیت جوانان به وجود آمده است. ضمن اینکه برخی از همکاران نیز فقط جابجا شدند.

به گزارش شوراآنلاین، پیروز حناچی درباره انتصابات شش شهرداری منطقه در روز گذشته گفت: نکته مهم این است که باید بدانیم شرایط ما عادی نیست و طبیعتاً نگاه باید بر اساس عبور از بحران و شرایط کرونایی شهرداری باشد که درآمدهای آن کاسته شده است و این نگاه در تغییرات اخیر مدنظر بوده است.

وی با بیان اینکه این انتصابات و تغییرات عجیب نیست، گفت: برخی همکاران ما بازنشسته شده بودند یا در حال بازنشستگی بودند و برخی از انتصابات هم بیشتر جابجایی است مانند آقای کلهری که از منطقه ۱۷ به ۵ منتقل شده اند یاحسن رحمانی از ۲۱ به ۲ و  تواهن هم که از قدیمی های شهرداری هستند به منطقه ۳ رفتند.

شهردار تهران بیان کرد: این تغییرات فرصتی برای جوان‌ترهاست که با انرژی بیشتر توانایی های خود را نشان دهند و این جوانان در سمت های مدیرکل و معاون مدیرکل بودند که در انتصابات جدید از آنها استفاده شده است.

وی گفت: یک معاون و یک شهردار ما عملاً بازنشسته شده بودند شهردار منطقه ۲ قبلا بازنشسته شده بود با رای دیوان عدالت همچنان شهردار بود که به نظر می رسید و لازم است جوان‌ترها جای آنها را بگیرند.

حناچی گفت: ارزیابی های داخل شهرداری نشان می دهد آنها که ارتقا یافته اند عملکرد موفقی داشته اند. البته ما همکارانی داریم که با وجود فعالیت چشمگیرشان به دلیل محدودیت جایگاهها در انتصابات اخیر تغییر جایگاه نداشته‌اند که امیدوارم در مراحل بعدی این اتفاق بیفتد.

بنا براعلام سایت شهر، وی تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که از گلوگاه کرونایی عبور کنیم و لایحه ای که شورای شهر آن را تصویب کرده است را با سرعت جلو ببریم.

شهردار تهران روز گذشته طی هشت حکم جداگانه حسن رحمانی را به عنوان شهردار منطقه ۲، احمد تواهن به عنوان شهردار منطقه ۳،  محمود کلهری به عنوان شهردار منطقه ۵، مجید رباطی به عنوان شهردار منطقه ۱۰، کامبیز مصطفی پور به عنوان شهردار منطقه ۱۴، داود لطفی به عنوان شهردار منطقه ۱۷، رضا رجب زاده به عنوان شهردار منطقه ۲۱ و مصطفی سلیمی را به عنوان سرپرست معاونت هماهنگی امور مناطق شهردار تهران منصوب کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا