اجتماعی و فرهنگی

آخرین جزئیات از پرداخت حقوق کارکنان شهرداری تهران/ شهرداری برای پرداخت حقوق ماهیانه مشکل دارد؟

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: حقوق شهریور ماه کارکنان شهرداری تهران طبق عرف ماهیانه پرداخت می‌شود.

عبدالحمید امامی معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران با اشاره به پرداخت حقوق کارکنان شهرداری تهران، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم در شرایطی که تورم و قیمت‌ها بسیار بالا رفته است، اما حقوق کارکنان افزایش ناچیزی داشته، با پرداخت به موقع حقوق آن‌ها تعهد خود را به همکاران انجام دهیم تا آنان با رغبت بیشتری شهرداری را در نگهداری شهر و اجرای پروژه‌های شهری همراهی کنند.

او گفت: اگر کارکنان حمایت سازمان را ببینند و به آن افتخار کنند برای موفقیت سازمان از هیچ کوششی فروگذار نمی‌کنند، وظیفه داریم علاوه بر حقوق و مزایا امور رفاهی کارکنان را هم تأمین کنیم. با وجود اینکه با تحریم ظالمانه‌ای روبرو هستیم و شرایط اقتصادی کشور مطلوب نیست و به خصوص شهرداری‌ها که باید روی پای خود بایستند ما باید کارکنانمان را با آموزش‌های تئوری و علمی مجهز کنیم.

معاون مالی و اقتصادی شهرداری تهران با اشاره به اینکه کارمندان شهرداری در واقع بخشی از مردمی هستند که ما خود را خدمتگزار آن‌ها می‌دانیم، افزود: در بیش از یک سال و نیم گذشته پروژه‌های شهری تا حد قابل قبولی پیشرفت داشت، به خصوص امسال با تأمین بودجه غیر نقد از طریق سازمان‌های املاک و سرمایه گذاری پروژه‌های جدیدی نیز مانند خط ۱۰ مترو و پروژه‌های مختلف شهر را آغاز خواهد شد.

امامی با تأکید بر اینکه نیمه اول امسال به نحو قابل قبولی با همکاری همه پرسنل همراه شهرداری بدون مشکل اساسی سپری شد، گفت: طبق تجربه گذشته در نیمه دوم سال شرایط بهتری خواهیم داشت و پس از پرداخت حقوق شهریور، کمک رفاهی به مناسبت روز گردشگری و سپس پاداش کارآیی و مطالبات کارکنان پرداخت خواهد شد.

او یادآور شد: تلاش داریم با انتصاب مدیران خدوم و برخورد با هر گونه بی نظمی و بی انضباطی و نیز با مدیریت کارآمد، شهری توسعه یافته و سالم برای همه شهروندان و به ویژه پرسنل شهرداری فراهم کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن