ورزشی

مدافع جدید استقلال در باشگاه پرسپولیس!

مدافع جدید تیم فوتبال استقلال که با این باشگاه قرارداد جدید امضا کرده باید برای دریافت رضایت‌نامه‌اش یک میلیارد تومان بیشتر پرداخت کند.

به گزارش شوراآنلاین، محمد حسین مرادمند مدافع شهرخودرو دو روز پیش با باشگاه استقلال قرارداد امضا کرد اما بلافاصله بعد از عقد قرارداد در هتل آزادی با استقلالی‌ها راهی باشگاه پرسپولیس شد.ظاهرا مرادمند تصمیم داشته به احترام گل‌محمدی که سرمربی وی در شهرخودرو بوده او را ببیند و به وی اعلام کند که با استقلال قرارداد بسته اما وقتی به باشگاه پرسپولیس می‌رود متوجه می‌شود گل‌محمدی راهی تمرین شده است. این اقدام مرادمند و البته مصاحبه وی بعد از خروج از باشگاه پرسپولیس باعث شد همه تصور کنند این بازیکن هنوز با باشگاهی قرارداد امضا نکرده است.

از طرفی قرار بود عکس مردادمند با مدیرعامل استقلال تا زمان صدور رضایتنامه وی منتشر نشود اما بی اخلاقی صورت گرفته توسط یکی از حاضران در جلسه عقد قرارداد باعث شد تا تصویر این بازیکن کنار سعادتمند منتشر شود و همین موضوع باعث واکنش مالک باشگاه شهرخودرو شده است.

در شرایطی که قرار بود رضایتنامه محمد حسین مرادمند با رقم یک و نیم میلیارد تومان برای استقلال صادر شود اما به یکباره این رقم توسط مالک شهرخودرو افزایش پیدا کرد. ظاهرا حمیداوی برای صدور رضایتنامه این بازیکن مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان درخواست کرده و حالا این بازیکن مجبور است برای جدایی خود مبلغی بیش از یک میلیارد تومان را خودش بپردازد.

مرادمند، واسعی و مظاهری که جزو بازیکنان جدید استقلال محسوب می‌شوند با توجه به بدهی استقلال به وینفر شفر نمی‌توانند آبی پوشان را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا