شورای شهرصفحه اصلی

گلایه محسن هاشمی از شهرداری/ تاخیر در افتتاح بزرگراه شهید بروجردی

رئیس شورای شهر تهران گفت‌: از نبود اهتمام جدی در افتتاح بزرگراه شهید بروجردی توسط شهرداری گلایه‌مندم و این پروژه باید با اولویت به نتیجه برسد.

به گزارش شوراآنلاین، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در صحن امروز شورای شهر در تذکری به مدیران شهرداری منطقه ۱۸ پایتخت اظهار داشت:‌ بزرگراه شهید بروجردی قرار بود که از ابتدای شورای پنجم با اولویت بهره‌برداری آن به نتیجه برسد ولی یک مشکل تملکی باعث شدکه این پروژه پیشرفت آن با اختلال همراه شود.

وی افزود: به نظرم اهتمام جدی‌ توسط شهرداری منطقه در این راستا صورت نگرفته از طرفی در مورد توسعه مترو و مجتمع‌های ایستگاهی نیز علیرغم اینکه بیش از ۲ هزار میلیارد پروانه صادر شده و توسعه خطوط ۳ و ۴ بر اساس همین مجتمع‌ها برنامه‌ریزی شده بود ولی اقدام مؤثری صورت نگرفته است.

رئیس شورای شهر تهران گفت:‌از مدیران شهرداری منطقه ۱۸ گلایه‌مندم چرا که تا به حال این همه زمینی که می‌توانسته تغییر کاربری دهد و مجتمع ایستگاهی ایجاد شود محقق نشده است و باید موانع برطرف شود و اقدامات لازم صورت گیرد.

وی در مورد اجرای طرح نیلوفری گفت: مدت‌ها پیش اعلام کردند که برای این طرح مسابقه برگزار کرده‌ایم. بخش عمده طرح نیلوفری در منطقه ۱۸ قرار دارد و مشابه پروژه پاتوق شهر امیرکبیر می‌توان در این منطقه طرح اجرا کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن