استانصفحه اصلی

امام جمعه لواسانات: متخلفان لواسانات از ما بهترون هستند

حجت الاسلام لواسانی گفت: متخلفان در لواسان، قانون را دور زده و جزء از ما بهترون هستند و در این شهرستان با مدیران ضعیف النفس روبه رو هستیم.

به گزارش شوراآنلاین، حجت الاسلام سید سعید لواسانی امام جمعه شهرستان لواسانات با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز در لواسانات، اظهار کرد: خرید قانون و ضعف مسئولان مربوطه باعث این  تخلفات  شده است. متخلفان از موضوع کمیسیون ماده ۱۰۰  شهرداری ها  سوء استفاده کردند، ضمن اینکه ساخت و ساز های اخیر در این منطقه خلاف نظام مهندسی  صورت گرفته است.

امام جمعه شهرستان لواسانات افزود: ساخت و سازهای غیر مجاز در منطقه  باستی هیلز از سال ۸۰ شروع شد؛ در حال حاضر در قوه قضائیه پرونده مربوطه به این تخلفات این منطقه  در حال بررسی بوده و  ۵۲ ویلا لاکچری تاکنون ساخته شده است.

وی با اشاره به اینکه متخلفان، قانون را دور زده و جزء از ما بهترون هستند، بیان کرد: در حال حاضر ما در لواسانات با مدیران ضعیف به ویژه ضعیف النفس و مفسدان پر کار روبه رو هستیم، همیشه در این معادله، جریان فساد پیروز است. عده‌ای کارچاقکن هستند که متاسفانه  برخی مسئولان هم جزء این دسته به شمار می روند.

حجت الاسلام لواسانی با اشاره به قیمت ملک در منطقه باستی هیلز، بیان کرد: قیمت یک ویلا در شهرک باستی هیلز کمتر از ۸۰۰ میلیارد نیست. تمام اقداماتی که در لواسان انجام شده است، پشت پرده آن یک تخلف غیرقانونی و با ظاهر قانونی پدیدار شده است.

امام جمعه شهرستان لواسانات خطرنشان کرد: بنده را بار‌ها تهدید  و توهین کردند؛ در  مسیر امر به معروف و نهی از منکر باید هزینه داد. ما از اهل بیت«ع» یاد گرفتیم که  برای دفاع از دین باید ایستاد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا