شورای شهر

خرید ون برای معلولین در دستور کار شرکت واحد

رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در پست اینستاگرامی ازخرید ون برای معلولین که در دستور کار شرکت واحد اتوبوسرانی است، خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، مجید فراهانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در پستی اینستاگرامی نوشت: یکی از اقداماتی که مدیریت شهری در مسیر دسترس پذیری شهر باید انجام دهد، ارائه خدمات حمل و نقل ویژه معلولین عزیز است تا این عزیزان با استفاده از سرویس حمل و نقل ویژه بتوانند به ایفای نقش اجتماعی خود بپردازند و حق دسترسی این عزیزان برای تحصیل، درمان و… تسهیل شود.

 پیش بینی اعتباری معادل پنج میلیارد و هشتصد و پنجاه میلیون تومان برای خرید خودروی تولید داخل مخصوص حمل و نقل معلولین در بودجه سال ۱۳۹۶ شهرداری تهران با پیگیری کمیته بودجه و نظارت مالی شورا به ثمر نشست و خوشبختانه آگهی مناقصه تامین ده دستگاه ون از محل این اعتبار توسط شرکت واحد اتوبوسرانی منتشر شده است.

به عنوان نماینده مردم شریف تهران در شورای اسلامی شهر تهران، همانطور که پیگیر تصویب این ردیف در بودجه سال جاری بودم، پیگیر تخصیص و هزینه صد درصد این ردیف برای تامین و بکارگیری خودروها در خدمت به معلولین عزیزخواهم بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن