اجتماعی و فرهنگی

مظاهریان: با حفظ سلامت بدنه زحمتکش شهرداری خدمت رسانی تداوم دارد

معاون شهردار تهران با تاکید بر حفظ سلامت نیروها و تداوم خدمت به مردم گفت: وظیفه ما در معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران حفظ سلامت بدنه زحمتکش شهرداری تهران است و در این زمینه تلاش می کنیم تا نیروها سالم و پایدار باشند تا بتوانند خدمات مستمر خود را به مردم ارائه دهند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، حامد مظاهریان در مراسم یادبود ویژه پرسنل جان باخته ناشی از ویروس کرونا با عنوان «سوگواره خادمین شهر» اظهار داشت: روزهای سختی را سپری می کنیم. خانواده بزرگ شهرداری تهران امروز سوگواره ای ۲۷ نفر از درگذشتگان ناشی از ویروس کرونا است، افرادی که در میان ما و در کنار ما خدمت می کردند و ما به وجود آنان مفتخر بودیم.

وی با بیان اینکه از بین این عزیزان از هر تنوع شغلی در مناطق و سازمانها و شرکت ها، نیروهایی چون شهردار منطقه، مشاور شهردار، رییس اداره، کارمند، کارگر و راننده وجود داشت، افزود: شهرداری تهران امروز سوگوار بخشی از وجود خود است و معتقدم آزمون بزرگی را در حال گذراندن هستیم که نه جهان و نه ما انتظار این اتفاق بزرگ را نداشتیم.

مظاهریان با اشاره به کارنامه قابل قبول شهرداری تهران در مهار بیماری کرونا گفت: شهرداری تهران خسارت هایی را در مقابله با این بیماری متحمل شد. اما فرصت خدمت به شهروندان را نیز به ارمغان آورد. آنچه مردم مشاهده کردند خدمت رسانی همکاران ما در حوزه های مختلف بود که در صحنه بودند و مانند سربازی که خطر می کند به وظیفه خود عمل کردند.

وی از نیروهای شهرداری تهران به عنوان سرمایه های سازمانی یاد کرد و افزود: همواره باید برای حفظ سلامت مجموعه تلاش کنیم و امروز نیز باید سنگر خدمت رسانی به مردم را ترک نکرده و فعالیت ها تا رفع اپیدمی تداوم یابد.

سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با اشاره به ابتلای ۷۰۰ نفر از پرسنل شهرداری تهران به ویروس کرونا طی پنج ماه گذشته گفت: وظیفه ما در معاونت توسعه منابع انسانی، حفظ سلامت بدنه زحمتکش شهرداری تهران است. نیروها باید سالم و پایدار باشند تا بتوانند خدمات خود را به مردم استمرار ببخشند.

وی اقدامات کنترلی معاونت توسعه منابع انسانی در شهرداری تهران را بسیار موثر دانست و افزود: کاهش تراکم حضور پرسنل در محل کار و فراهم نمودن شرایط دورکاری از جمله برنامه های درنظر گرفته شده در راستای کاهش بار اپیدمی بیماری در سازمان شهرداری است.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه شهرداری تهران کارنامه درخشانی در غربالگری کارکنان و شناسایی مبتلایان به کرونا دارد، خاطرنشان ساخت: اینکه افراد قبل از بروز عارضه ها از ابتلای به بیماری مطلع شوند و خودقرنطینگی کنند؛ موضوع بسیار مهمی است که نقش مهمی در توقف زنجیره انتقال این بیماری دارد. این فرایند هم اکنون در جریان است و باید ادامه پیدا کند.

مظاهریان افزود: امروز این سوگواره را با دلی غمگین برای از دست دادن ۲۷ تن از نیروهای خدوم مان برگزار کردیم و این مسئولیت ما را در خدمت رسانی به مردم و کاهش روند گسترش بیماری در شهر سنگین تر می کند. با خانواده های این عزیزان ابراز همدردی می کنیم و آنان را تنها نخواهیم گذاشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن