شورای شهرصفحه اصلی

درخواست عضو شورای شهر تهران: محدودیت‌های کرونا بیشتر شود

امانی گفت: اگر ۹۰ درصد مردم ماسک بزنند، می‌توان شاهد کنترل بیشتر کرونا بود و در غیر این صورت ممکن است فاجعه انسانی رخ دهد.

به گزارش شوراآنلاین، شهربانو امانی عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تهران قطب صنعت، سیاست و اقتصاد ایران است، گفت: شیوع کرونا افزایش یافته و متأسفانه تردد مردم از تهران به سایر نقاط کشور بیشتر شده است.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه بیشترین فوتی های ایران متعلق به تهران است، تصریح کرد: متأسفانه هنوز پیک اول کرونا را رد نکردیم و باید شرایط کرونا جدی گرفته شود.

او با اشاره به مشکلات کسب و کارها در دوران کرونا افزود: چرخیدن چرخ زندگی مردم ضروری است، اما این روزها آمادگی روزهای اول برای مقابله با کرونا را شاهد نیستیم.

امانی با بیان اینکه از زمانی که محدودیت‌ها برداشته شده، تعداد مبتلایان هم بیشتر شده است، گفت: اگر ۹۰ درصد مردم ماسک بزنند، می‌توان شاهد کنترل بیشتر کرونا بود و اگر این کار رعایت نشود، ممکن است فاجعه انسانی رخ دهد.

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه استفاده مسئولان و مقامات عالی رتبه کشورمان از ماسک، سبب فرهنگ سازی عمومی برای استفاده بیشتر از ماسک شده است، گفت: معتقدم محدودیت‌ها برای جلوگیری از شیوع کرونا باید بیشتر شود.

او افزود: باید ورود و خروج تهران برای دو هفته تعطیل شود و کسب و کارها با فاصله اجتماعی بیشتر فعالیت کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا