مدیریت شهری

تاکید بر عدم کاهش سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران

مدیر ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی پایتخت اعلام کرد: امسال نسبت به سال های گذشته میزان سهمیه خبرنگاران کاهش نیافته است.

به گزارش شوراآنلاین، «عمار سعیدیان فر» درباره سهیه طرح ترافیک خبرنگاران گفت: امسال تعداد سهمیه خبرنگاران نسبت به سال گذشته هیچ تغییری نکرده بلکه تعداد ثبت‌نام خبرنگاران کاهش یافته است. تاکنون پیامک تأیید مدارک طرح ترافیک ۱۳۹۹ برای یک هزار و ۳۰۰ خبرنگار ارسال شده و همچنین امسال نیز حدود دو هزار و ۵۰ نفر از خبرنگاران طرح ترافیک دریافت می‌کنند.

وی همچنین درباره وضعیت تأیید یا عدم تأیید مدارک خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک ۱۳۹۹ یا کارت بلیت یک‌ساله، نیز گفت: تاکنون برای یک هزار و ۳۰۰ نفر پیامک طرح ترافیک ارسال شده تا بدهی عوارض طرح ترافیک و سالیانه خود را پرداخت کنند.

مدیر ساماندهی محدوده و طرح‌های ترافیکی تصریح کرد: خبرنگارانی که مدارک‌شان در سایت «تهران من» تأیید شده و معرفی نامه نیز داشته‌اند، پیامک طرح ترافیک ۱۳۹۹ را دریافت کرده‌اند. خبرنگارانی که پیامک تأیید مدارک طرح ترافیک را دریافت کرده‌اند باید حساب کاربری خود را به مبلغ ۱۴۰ هزار تومان شارژ کنند.

سعیدیان فر تاکید کرد: همچنان ارسال پیامک‌ به خبرنگاران ادامه دارد و حدود دو هزار و ۵۰ نفر از خبرنگاران طرح ترافیک ۱۳۹۹ و حدود دو هزار و ۶۰۰ نفر نیز کارت بلیت یک‌ساله دریافت خواهند کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن