اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

پاسخ حناچی به انتقاد توئیتری اعطا

حناچی در پاسخ به انتقاد توئیتری سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از یکی از معاونان شهردار تهران نوشت: تأکید من همواره بر رعایت رویه‌های رسمی و قانونی میان شورا و شهرداری بوده‌است.

پاسخ حناچی به انتقاد توئیتری اعطا

به گزارش شوراآنلاین، به‌دنبال انتقاد توئیتری علی اعطا، سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از الفاظ استفاده شده از سوی یکی از معاونان شهردار تهران در یک مصاحبه، پیروز حناچی، شهردار تهران در پاسخ به توئیت اعطا نوشت: جناب دکتر اعطای عزیز، تذکر و سؤال، حق اعضای محترم شورای شهر است و وظیفه شهرداری هم پاسخگویی رسمی، تخصصی و قانع‌کننده به تذکرات است.

وی نوشته است: تأکید من هم همواره بر رعایت رویه‌های رسمی و قانونی میان شورا و شهرداری بوده‌است.

ظهر امروز بود که سخنگوی شورای شهر تهران در پستی توئیتری نوشت: به عنوان عضو شورا و از حیث وظیفه نظارتى خود، در صحن شورا به یکى از معاونت‌هاى شهردارى تذکرى دادم.

‏گفتم در فلان قرارداد، فلان اشکال وجود دارد و تضییع بیت‌المال صورت گرفته است.

‏معاون مربوطه بلافاصله با یکى از خبرگزارى‌ها مصاحبه مى‌کند و مى‌گوید: اگر کسی بیت المال را تضییع کرده…حتما با او برخورد کنند تا “سیه روى شود هر که در او غش باشد!”

وارد محتواى تذکر نمى شوم. اما؛ از دکتر حناچى، شهردار متین و محترم تهران درخواست مى‌کنم به معاون خود، “ادب و آداب مناسبات شورا و شهردارى” بیاموزند.

این در حالی است که در جلسات قبلی شورای اسلامی شهر تهران علی اعطا تذکری را در صحن شورای اسلامی شهر تهران به اتفاق عجیب رخ داده در معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران اختصاص داد.

در آن تذکر اعطا عنوان کرد: در معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران قراردادی برای انجام مطالعات تغییر ساختار شهرداری در این معاونت با یک شرکت خصوصی منعقد شده‌است.

وی عنوان کرد: بررسی نشان می‌دهد اصلا از نتایج این تحقیق و مطالعه در تصمیم‌گیری های مربوط به تغییر ساختار استفاده نشده‌است و به این ترتیب شاهد تضییع بیت‌المال هستیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن