مدیریت شهری

هم زمان با موج دوم شیوع کرونا صورت گرفت؛ انجام دومین مرحله غربالگری کارکنان شهرداری منطقه ۱۶

پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶ اظهار داشت: دومین مرحله طرح غربالگری سلامت کارکنان شهرداری منطقه همزمان با شیوع مجدد کرونا با همکاری شرکت شهر سالم انجام می شود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶؛ شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: طرح غربالگری سلامت به منظور اطمینان و مراقبت از سلامت کارکنان، جلوگیری از بیمار شدن و قطع زنجیره بیماری، بیماریابی و اتخاذ پروتکل های درمان برای بیماران شناسایی شده اجرا می شود.

او با اشاره به اینکه مرحله نخست این طرح در فروردین سال جاری اجرا شد، افزود: در مرحله دوم نیز همچون مرحله نخست کلیه پرسنل منطقه اعم از کارمند، کارگری، رانندگان موتوری و کارکنان شهربان براساس جدول زمانبندی تعیین شده غربالگری می شوند.

هومن نویریان معاون توسعه منابع انسانی منطقه با اشاره به اینکه اجرای این طرح در چهار مرحله و بر اساس رویه های تشخیصی و درمانی وزارت بهداشت و شرکت شهر سالم اجرا می‌شود، افزود: مرحله نخست شامل سنجش تب و تست اکسیژن خون و مرحله دوم نیز معاینه توسط پزشک و دریافت شرح بالینی که در صورت مشکوک بودن ارجاع توسط پزشک مستقر برای آزمایش خون است.

وی افزود: مرحله دوم طرح از سه شنبه ۲۴ تیر ماه آغاز شده است که تاکنون ۳۰۷ نفر از پرسنل غربالگری سلامت شده اند و ۱۶۳ نفر ملزم به انجام آزمایش خون شدند.

او ادامه داد: در صورت اعلام شرکت شهر سالم، کارکنان مشکوک به کووید ۱۹ به منظور ادامه مسیر غربالگری و انجام اسکن ریه و سایر مراحل تشخیص به کلینیک های شهرداری تهران معرفی می شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن