مدیریت شهری

افتتاح اولین پروژه پیشتاز تجمیعی و طرح های بهسازی خرد مقیاس مشارکتی در منطقه۱۳

مراسم افتتاح و کلنگ زنی اولین پروژه پیشتاز تجمیعی و طرح های بهسازی کوچک مقیاس مشارکتی با حضور مدیران ارشد شهرداری تهران ، اعضای شورای شهر و شهردار منطقه ۱۳ ، صبح امروز دوشنبه ، ۲۳ تیر ماه در بافت فرسوده واقع در ناحیه یک این منطقه برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، طی این مراسم که با حضور دکتر عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران ، زهرا نژاد بهرام عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر تهران، محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه ۱۳ برگزار شد، کلنگ اولین پروژه پیشتاز تجمیعی ۱۵ پلاک به زمین زده شد و بدین ترتیب ، عملیات اجرای آن رسما آغاز شد.

همچنین، پروژه های بهسازی خرد مقیاس مشارکتی شامل پاتوق های قنات، عابدینی و کوچه حلیمی جمعا به مساحت ٧۴٠ متر مربع با کاربری فضای سبز و تفریحی ،زیباسازی _هویت آفرینی افتتاح و به بهره برداری رسید.

طرح فضای جمعی زاهد گیلانی نیز به مساحت ۴۵٠ متر مربع با کاربری فضای سبز و تفریحی از دیگر پروژه های افتتاحی منطقه۱۳ بود.

همچنین با توجه به اجرای پروژه های جداره سازی و رنگ در شهر با مشارکت شهروندان در بافت فرسوده این منطقه، مدیران حاضر در مراسم بازدیدی نیز از این طرح ها داشتند که مورد مورد توجه و استقبال آنها قرار گرفت .

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن