اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

پادگان ۰۶ و سوالات و ابهاماتی که باقی است

به گزارش شوراآنلاین، اظهارنظرهای ضد و نقیض در خصوص ملغی شدن یا نشدن تفاهم نامه ارتش و شهرداری تهران برای تبدیل پادگان ۰۶ به بوستان، سوالات و ابهانات زیادی را برای اذهان عمومی بوجود آورده است.

اولین سوالی که مطرح است، اینکه آیا قبل از امضای رسمی تفاهم نامه اعضای شورای شهر تهران و بخصوص اعضای کمیته های تخصصی از مفاد این تفاهم نامه با خبر بوده اند یا خیر؟ اگر با خبر بوده اند و موافقت خودشان را اعلام کرده اند که مخالفت های بعد از امضای تفاهم نامه عیر معقول و عجیب است! اگر هم از این تفاهم نامه بی خبر بوده اند که باید پرسید پس چطور این تفاهم نامه در حضور اعضای شورا، رسما امضاء شده است؟!

سوال بعدی که مطرح می شود این است که در خصوص پروژه های شخصی که در شمال شهر تهران به وفور دیده می شود هم این حساسیت برای بحث پیوست های ترافیکی و اجتماعی وجود دارد یا خیر؟! قطعا با توجه به وضعیت ترافیکی در محدوده بسیاری از این پروژه ها می توان جواب یان سوال را گرفت!

و سوال آخر اینکه آیا نظر اعضای کمیسیون تخصصی مربوطه در خصوص پادگان ۰۶ ارجحیت دارد یا خیر و اینکه آیا ارتش می تواند به صورت یکطرفه تفاهم نامه را ملغی کند؟

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن