اجتماعی و فرهنگی

مهلت خبرنگاران جهت ویرایش مدارک طرح ترافیک تمدید شد

شهرداری تهران اعلام کرد: مهلت خبرنگاران جهت ویرایش مدارک طرح ترافیک تمدید شد.

به گزارش شوراآنلاین، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه‌ای درباره طرح ترافیک اهالی رسانه اعلام کرد: مهلت ویرایش و اصلاح مدارک خبرنگاران تمدید شد و خبرنگاران تا پایان روز سه شنبه ۲۴ تیر مهلت دارند نسبت به اصلاح و ویرایش مدارک خود در سامانه  «تهران من» اقدام کنند.

خبرنگارانی که وضعیت در حال بررسی برایشان نمایش شده است باید به حساب کاربری در سامانه تهران من (بخش ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران) مراجعه و نسبت به اصلاح و بارگذاری مدارک لازم اقدام کنند.
صحت معرفی نامه ( با مهر و امضا مدیر مسوول )، تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت مالک بودن  خودرو توسط همسر خبرنگار، صفحه اول شناسنامه همسر)، ۱۰ اثر منتشر شده در شش ماه گذشته یا لیست بیمه به صورت خوانا و با مهر رسمی مجموعه و امضاء مدیرمسوول، برای خبرنگاران متقاضی مورد تایید قرار خواهد گرفت.

مهلت اعلام شده جهت ویرایش مدارک برای خبرنگاران بار دیگر تمدید نخواهد شد و قطعا آخرین مهلت خبرنگاران جهت ویرایش مدارکشان در سامانه خواهد بود.

اهالی رسانه در صورت هرگونه سوال یا ابهام می‌‌توانند با شماره تلفن‌های ۹۶۰۱۸۸۶۱، ۹۶۰۱۸۸۶۳، ۹۶۰۱۸۸۶۵، ۹۶۰۱۸۸۶۷، ۹۶۰۱۸۹۲۴ تماس بگیرند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن